درباره ما

/درباره ما
درباره ما

فروشگاه وردپرس آفتاب

مدیریت این سایت ، متعلق به دارنده امتیاز دامنه Aftabit.ir است. ما اعتقاد داریم با کمک به کسب و کار اینترنتی شما به هدفمان میرسیم. رضایت شما افتخار و اعتبار ماست. تجارت با شما آغاز یک دوستی است.

  • تعهد – ما در برابر خدمات خودمان به شما تعهد داریم. محصولات اصلی و به روز بفروشیم.

  • احترام به مشتری – در نظر ما مشتریان ، احترام ویژه ای دارند.

  • هدف ما کمک به شماست – ما میخواهیم به کسب و کار اینترنتی شما کمک کنیم.

سید احمد غلامی: دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد ملارد ؛ از سال ۱۳۸۵ در دنیای کامپیوتر و برنامه نویسی تحت وب مشغول بودم.

میخواهید داستان مرا بخوانید؟

من هم میخواستم کسب و کار اینترنتی خودم را داشته باشم. با سایتهای طراحی سایت مختلف آشنا شدم. شروع به یادگیری در زمینه های مختلف نمودم. آن روزها برای پیداکردن چیزهای مختلف باید خودم دست به کدنویسی میزدم. پس از اینکه با بی مسئولیتی سایت های مختلف و ترجمه ناقص برخی آموزشها روبرو شدم ، خودم تصمیم گرفتم یک فروشگاه اینترنتی برای محصولات وردپرس بسازم. راستش در این سالها متوجه شدم خیلی از سایتها بدون اهمیت به کسب و کار مشتریانشان ، آنها محصولات غیراصل میفروشند. اگرچه برخی افزونه ها و قالب ها نیز برای استفاده ، باید با کدخریداری شده فعال شوند. اما دیدم این فروشگاه ها توجهی به دقت بر نحوه فعالسازی ندارند. افزونه و قالب وردپرس را از سایتهای رایگان ارائه قالب و افزونه نال شده میفروشند. متاسفانه مشکلی که در این سالها با آن روبرو بودم این بود که آنها به دلیل دانلود رایگان از یک منبع غیرمعتبر پاسخگو نبودند. بیشتر این فروشندگان سواد برنامه نویسی کاملی نداشتند و از آنجا که با فروشنده ارتباط مستقیم نداشتند نمیتوانستند مشکلات من و دیگر خریداران را برطرف کنند.

درست است زمانیکه من خودم یک خریدار بودم با برخورد نادرست فروشندگان روبرو شدم. اما خودم تصمیم گرفتم فروشگاهی برای محصولات وردپرس راه اندازی کنم.

هدف فروشگاه وردپرس آفتاب چیست؟

من میخواهم به کسب و کار اینترنتی شما کمک کنم. میخواهم شما هم با افزونه های اصل و با قیمت مناسب در کار خودتان پیشرفت کنید. گمان کنید در کسب و کار اینترنتی خودتان پیشرفت کنید ، از استراتژی های بازاریابی اینترنتی استفاده کنید و به جایگاه مناسبی در اینترنت برسید. شما باید رتبه خودتان را در صفحه لیست نتایج جستجو بالا ببرید. باید با مشتریان خودتان ارتباط داشته باشید. در هزینه های خودتان صرفه جویی کنید. من میخواهم شما بتوانید ارتباط خودتان با مشتریانتان را حفظ کنید. وقتی شما در کسب و کار اینترنتی خودتان پیشرفت کنید من خوشحال میشوم. این را که میگویم از تمام وجود برایتان میخواهم. پیشرفت شما آغاز یک دوستی است. دوستان بیشتر یعنی گستردگی فروش و اعتماد شما به من تا بتوانم بازهم محصولات بیشتری به شما بفروشم. همچنین شما میتوانید به دیگران درباره خدمات خوب ما بگویید. اگر دراین میان پیشنهادی برای بهتر شدن ما داشتید از صفحه تماس با ما ، حتما به ما بگویید. همچنین با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی مختلف می توانید مستقیما با ما در ارتباط باشید. راستی این راه ارتباط مستقیم شما با من است: aftabitir[@]gmail.com .

فروشگاه وردپرس آفتاب چگونه به کسب و کار اینترنتی شما کمک میکند؟

راستش من سایتهای مختلفی با وردپرس راه اندازی کرده ام. سایتهایی که شاید نامشان را شنیده باشید و یا شاید هم ندانید که هر نوع سایتی با وردپرس میتوانید راه اندازی کنید. خیلی ها میخواستند بدانند آیا با وردپرس میتوان هرکاری کرد؟ بله ، شما با وردپرس یک سایت دایرکتوری کامل بسازید. یک سایت مثل دیوار یا شیپور ، راستش این سایت ها در نحوه عملکرد پیچیده نیستند . بلکه ظاهر این سایت ها و چگونگی نمایش عناصر صفحه در این سایت ها مهم است. یک سایت دانلود و بازار آندرویدی مثل کافه بازار نیز میتوانید بسازید. برای شما شفافتر میگویم. دیوار چگونه المانهارا نشان میدهد؟ یک فرم ثبت نام ساده با موبایل یا ایمیل داشته باشید. محتوای صفحه را در چند سربرگ با کدهای CSS و جاوااسکریپت نمایش دهید. از بوت استرپ کمک بگیرید. عکس ها را برای نمایشگرهای مختلف بهینه کنید.

شما با وردپرس هرچه بخواهید میتوانید بسازید اما برای کارهای پیشرفته تر نیاز به یادگیری کارکردن با جاوااسکریپت و API سیستم های مختلف دارید.

اما اگر نخواستید یک کسب و کار پیچیده راه اندازی کنید و فقط خواستید یک فروشگاه اینترنتی یا سایت خبری و شخصی و … داشته باشید ، وردپرس کار شما را راحت میکند. نیازی به دانستن کدنویسی نیست. این واقعی است.

آدرس سایت : aftabit.ir
وضعیت نماد : معتبر (تا تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۷)
صاحب امتیاز : سیداحمد غلامی
آدرس : لویزان خیابان جعفریان خیابان مبارکی بن بست گل شرقی پ۵ واحد ۱۱
تلفن : ۲۱۷۷۳۲۵۰۶۲
پست الکترونیکی : seyedahmadqz at gmail.com
توجه : جهت اطمینان و امنیت بیشتر در هنگام مشاهده این صفحه به نکات زیر توجه فرمایید:
– حتما آدرس (URL) سایت کسب و کار با آدرسی که در این صفحه معرفی می شود یکسان باشد.
– صفحه ای که مشاهده می کنید صفحه اصلی مرورگر شما باید باشد و نه یک عکس و تصویر از یک مرورگر؛ از این امر اطمینان حاصل نمایید.
– آدرس (URL) این صفحه حتما با http://trustseal.enamad.ir آغاز شده باشد.
– جهت مشاهده لیست کسب و کار های دارای نماد اعتماد الکترونیکی اینجا را کلیک نمایید.
– تمامی سایتهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی ملزم به رعایت موارد مندرج در تعهدنامه کسب و کار اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشند.

برای جستجوی آفتاب آی تی در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به این آدرس بروید.

اطلاع از قوانین و حقوق مصرف‌کننده حق تمامی شهروندان است. خواهشمند است با مطالعه و آگاهی از قوانین، در خرید‌های خود موارد قانونی را از فروشندگان مطالبه نمایید.

سیداحمد غلامیمدیریت فروشگاه وردپرس آفتاب
هدف من کمک به رشد کسب و کار اینترنتی شما است

من سفارش طراحی سایتم را به آقای سید احمد غلامی دادم. چون ایشان با من درباره روند طراحی سایت به خوبی توضیح دادند. زیرا ایشان مثل خیلی شرکت های پرآوازه هیچ قولی به من ندادند. قیمتی که برای انجام طراحی سایت به من پیشنهاد دادند خیلی شگفت انگیز بود. روند طراحی سایت با ایشان پرداخت پول پس از پایان پروژه بود . واقعا تعجب کردم که با این اطمینان میخواهند هیچ پولی در ابتدا از من نگیرند. اما وقتی از من خواستند کارشان را ببینم از دیدن آن تعجب کردم. حتی ایشان به من درباره تست سایت با ابزارهای رایگان و آنلاین آموزش دادند و نشان دادند چگونه سایت من دارای آخرین استانداردها است. به دوستانم درباره ایشان میگویم و هربار که نیاز به کمکی داشته باشم به آقای سید احمد غلامی سفارش خدماتم را میدهم.

مشتری خدمات طراحی سایت, گاملوس

پژوهش

هیچگاه دست از پژوهش و مطالعه برنداشته ایم. همیشه سعی در پیشرفت عملی داشته ایم.

کاوش

سعی میکنیم در زمینه های نزدیک به فعالیت خودمان در دنیای آی تی کاوش نماییم.

آنالیز

به خوبی ابزارهای آنالیز را میشناسیم و از آنها برای بهتر شدن خودمان و مشتریانمان استفاده میکنیم.

اعتماد سازی

همیشه خواسته ایم با ارائه بهترین خدمات و قیمت مناسب ، اعتماد مشتریانمان را جلب کنیم.

آینده را از آن خود کنید

هر زمان که نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید با ما تماس بگیرید

تماس با ما