Warning: Undefined array key "options" in /home/hydrop/domains/aftabit.ir/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192

Social Locker for WordPress افزونه قفل محتوا و مشاهده آن به شرط اشتراک گزاری در شبکه اجتماعی

social locker افزونه قفل محتوا

تومان25,000

Social Locker for Wordpress

سازگار با مرورگر: IE7, IE8, IE9, IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge

دکمه شبکه اجتماعی: Facebook, Twitter, Google, LinkedIn, Youtube دارد و Pinterest, Instagram به زودی

واکنشگرا : بله

امکانات : نمایش محتوا یا قسمتی از آن: به شرط لایک یا اشتراک گزاری یا ثبت نام یا دانلود به ازای دریافت ایمیل

دارای لایسنس: خیر

امکان فروش با لایسنس: دارد

ارزش دلاری: ۲۵$

ارزش خرید: بالا

نتیجه خرید: افزایش ترافیک و دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی

اشتراک گذاری

توضیحات

Social Locker یک افزونه قفل محتوا و مشاهده به شرط اشتراک گزاری در شبکه اجتماعی است

می خواهید بازدیدکنندگان پس از اشتراک گزاری بتوانند محتوای پست سایت وردپرس شما را ببینند. این افزونه را نصب کنید.  آن ها باید روی دکمه ارسال در شبکه اجتماعی کلیک کنند. پست شما پس از اینکه در شبکه اجتماعی مورد نظر ارسال شد می توانند پست را مشاهده کنند.

بازدیدکنندگان از دکمه های اشتراک گزاری در پست استفاده نمی کنند ؟

دوست دارید دکمه اشتراک گزاری را با چیز بهتری جایگزین نمایید؟

Social Locker افزونه قفل محتوا همان چیزی است که می خواهید. اجازه بدهید کاربران به شرط اشتراک گزاری پست شما را ببینند.

بایستی به کاربران یک دلیل خوب بدهید .که چرا باید روی دکمه ارسال در شبکه اجتماعی کلیک کنند. حتی اگر آن ها محتوا ، وب سایت یا صفحه سرگرمی وردپرس شما را دوست داشته باشند ، بازهم کلیک نمی کنند. آن ها روی دکمه ارسال در شبکه اجتماعی کلیک نمی کنند. زیرا نگران شما ، اعتبار شما و ترافیک شما نیستند.

مردم به چیزی بیشتر نیاز دارند . تا علاقه مندی هایشان را فریاد بزنند.

افزونه قفل محتوا و نمایش به شرط اشتراک گذاری

از مردم بخواهید Like/Tweet/+1 انجام دهند

تا به محتوادست یابند

تا تخفیف بگیرند

تا دانلود کنند

تا بتوانند پایان متن را بخوانند

تا ویدیو ببینند

تا یک عکس سرگرم کننده ببینند

آن وقت دکمه ارسال در شبکه اجتماعی کار می کند

Social Locker افزونه وردپرس است. اجازه می دهد محتوا و قسمتی از آن در پشت دکمه ارسال در شبکه اجتماعی قفل و مخفی شود. تا زمانی که کاربر آن را در فیس بوک لایک نماید. یا در توئیتر بازنشر نماید. یا در گوگل پلاس نشانه گزاری نماید. این افزونه وردپرس کارایی سایت شما را افزایش می دهد. لایک و اشتراک گزاری بیشتری می گیرد. ترافیک بیشتری از شبکه اجتماعی به سایت شما می آورد. دنبال کنندگان واقعی به ارمغان می آورد.

چگونه کار می کند؟

تنها چیزی که احتیاج دارید ، انتخاب قسمتی از محتوا است. تا آن یا قسمتی را قفل نمایید. سپس روی یک دکمه کلیک نمایید. و دیگر هیچ.

از این روش می توانید برای هر نوع محتوا در وردپرس استفاده نمایید. مقاله ، ویدیو ، موزیک ، تصویر ، لینک دانلود ، کوپن تخفیف و هرچیزی که به کاربر انگیزه می دهد. انگیزه اشتراک گزاری یا لایک در شبکه اجتماعی .

۱- ترافیک شبکه اجتماعی را هدایت کنید: Social Locker قفل اجتماعی ، به طور سیستمی ترافیک ویروسی viral traffic می آورد. به سایت شما . صفحه فرود شما.صفحه خبرنامه و صفحه فروش . وقتی کاربران صفحه شما را به اشتراک می گزارند. دوستانشان این را می بینند. و به سایت شما می آیند. این قضیه بارها و بارها تکرار می شود.

۲-طرفدار و دنبال کننده واقعی داشته باشید: هر وبلاگ نویس و کارآفرین اینترنتی وردپرس می داند چقدر سخت است . که طرفدار و دنبال کننده داشته باشد. مخصوصا برای وب سایت های جدید با بودجه کم.

هر بازدیدکننده را تبدیل به دنبال کننده خود نمایید. با مخاطب خود در تماس باشید. و وفاداری ایجاد نمایید. فقط محتوا ی ارزشمند را قفل و محدود نمایید. به بازدیدکنندگان بگویید محتوا ی قفل شده مخصوص طرفداران و دنبال کننده ها است.

۳-رتبه سئو سایت خود را افزایش دهید: الگوریتم جستجوی گوگل بیش از ۲۰۰ فاکتور دارد. تا نتیجه را لیست و به ترتیب خاصی نمایش دهد. Social media رسانه اجتماعی مهمترین فاکتور است. و تاثیر مستقیمی بر رتبه سایت در جستجو دارد.

نمایش نتیجه در موتور جستجو : بالاترین موقعیت برای بیشترین تعداد لایک ، اشتراک گزاری و توئیت . پس بهبود عملکرد شبکه اجتماعی منجر به بهبود نتایج سئو می گردد.

از شبکه اجتماعی محبوب سود ببرید

افزونه قفل محتوا ۸ دکمه اجتماعی ارائه می کند. برای شبکه اجتماعی اصلی و پرطرفدار: Facebook, Twitter, Google, LinkedIn, Youtube و پینترست و اینستاگرام هم به زودی افزوده می شوند.

برای مثال : شما می توانید محتوا را قفل یا محدود کنید. کاربران با کلیک روی یکی از سه دکمه لایک ، توئیت یا اشتراک گزاری در گوگل پلاس. می توانند محتوا سایت وردپرس را ببینند.

دکمه ورود با شبکه اجتماعی : تبدیل بازدیدکننده به دنبال کننده و جذب مشتری بیشتر

ایمیل بازدیدکننده سایت وردپرس را جمع کنید. لیست اعضا را افزایش دهید. به طور خودکار کاربران را در سایت خود ثبت نام نمایید. خیلی بیشتر از اینها با دکمه ورود قدرتمند. می توانید به جای اشتراک گزاری یا لایک محتوا کاربران را تشویق به عضویت در سایت وردپرس نمایید. یا با حساب کاربری شبکه اجتماعی خود وارد سایت وردپرس شوند.

ایمیل و نام کاربرانی که محتوا را از محدودیت درآورده اند جمع نمایید. به همراه یک لینک به پروفایل آن ها.

و از ایمیل ها در فرمت CSV برای ارسال در سرویس ایمیل خروجی بگیرید. سرویس ایمیل محبوب : MailChimp, Aweber, GetResponse, MyMail یا هر سرویس دیگری که خودتان می شناسید.

در ارسال انبوده ایمیل می توانید ایمیل ها را از وردپرس درون ریزی import نمایید.

چندین کار را با یک کلیک انجام دهید. خودکار برای کاربران وارد شده از شبکه اجتماعی ، حساب کاربری بسازید.

به عنوان مثال. کاربر به طور همزمان توییت ها را دنبال می کند. به شما آدرس ایمیل شما را می دهد. فقط در چند کلیک یک حساب کاربری در وب سایت شما ایجاد می کند.

تار شدن ، شفافیت ، مخفی نمودن کل محتوا

با افکت ها محتوا را جذاب نمایید. Sociasl Locker افزونه قفل محتوا اجازه می دهد انتخاب کنید . محتوا قفل شده چگونه نمایش داده شود. کاملا مخفی یا قسمتی قابل دیدن باشد ( شفاف و واضح باشد یا کدر و تار ).

ما این ویژگی را در سایت مشتریان تست نمودیم. از نتیجه شگفت زده شدیم. شمار زیادی از بازدیدکنندگان جذب شدند. اگر مردم ببینند و بفهمند چه چیزی را پس از بازشدن قفل محتوا می بینند. افزونه قفل محتوا موثرتر است.

رفتار بازدیدکنندگان را آنالیز کنید

افزونه Social Locker در خود یک ابزار تجزیه و تحلیل دارد. تا رفتار کاربران را ردگیری نمایید. تا تشخیص دهید کدام برخورد با بازدیدکنندگان جذابیت بیشتری داشته است. به سادگی تشخیص دهید . کدام قفل محتوا در کدام صفحات وردپرس بهتر بودند. قفل های خود را بهبود دهید.

Google Analytics (جدید): افزونه قفل محتوا با آنالیزگر گوگل سازگار است. می توانید داده Social Locker را مستقیم در حساب کاربری گوگل آنالیتیکز ببینید . و با دیگر مقیاس ها بسنجید.

افکت ها و استایل های جذب توجه

این افزونه دارای مجموعه ای از استایل چشمگیر است. باعث ایجاد علاقه و توجه می شوند. زیبا و متحرک هستند. و مزاحم به نظر نمی رسند.

مشتری به ما می گوید bounce rate نرخ پرش یا رفتن از صفحه کاهش یافته است. یعنی با قفل محتوا Social Locker مردم بیشتر در صفحه شما می مانند. توجه بیشتری جذب می کند . و کاربران مدت بیشتری برای یادگیری محتوا ی شما می مانند.

شخصی سازی فوق العاده

سفارشی سازی فوق العاده ای دارد. به سادگی قسمت های مختلف را شخصی سازی نمایید. Social locker افزونه قفل محتوا ۸ ویژگی در اختیار شما می گذارد. تا با نیاز شما انعطاف پذیر و سازگار شود.

ویژگی های بیشتر: 

SEO friendly سازگار با سئو . برای سئو بهتر محتوا هنوز برای ربات های جستجو قابل مشاهده است.  می توانید این ویژگی را خاموش نمایید.

۴ نوع قفل. قفل محتوا به طور دستی با کد کوتاه . یا قفل گروهی با یکی از سه حالت قدرتمند (“Skip & Lock”, “More Tag”, “CSS Selector”).

واکنشگرا یا بهینه شده برای موبایل. ما افزونه را با موبایل ها سازگار نموده ایم. کاربران موبایل به خوبی کاربران دسکتاپ می توانند به محتوا دست یابند.

هدف گیری هوشمند. قفل را برای نمایش در صفحات مشخص با ترافیک بالا استفاده کنید. قفل را فقط برای بازدید کننده غیر عضو یا وارد نشده یا کاربران کامپیوتر رومیزی و لپ تاپ نمایش دهید.

قالب حرفه ای. نیاز به شروع سریع دارید. یکی از ۵ قالب را انتخاب و شخصی سازی کنید. آسان و ساده است.

محتوای تاخیری. بارگزاری محتوا ی قفل شده با آژاکس (داینامیک) فقط زمانی که کاربر لایک نموده . یا صفحه را اشتراک گزاری نموده است. مناسب برای کد تبلیغاتی.

بارگزاری سریع. افزونه به خوبی بهینه شده است . و بارگزاری اضافی روی سایت شما انجام نمی دهد.

سازگار برای توسعه دادن. از رویدادهای پلاگین (Unlock, Lock, Ready) و هوک ها برای شخصی سازی استفاده کنید. یا افزودنی خود را بسازید.

نیاز به پشتیبانی دارید؟ ما از شما حمایت می کنیم!

از طریق تیکت یا نظر یا ایمیل مستقیم با ما تماس بگیرید. از صفحه تماس با ما از زمان تماس تلفنی بهره مند شوید.

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Social Locker for WordPress افزونه قفل محتوا و مشاهده آن به شرط اشتراک گزاری در شبکه اجتماعی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

social locker افزونه قفل محتوا

Social Locker for WordPress افزونه قفل محتوا و مشاهده آن به شرط اشتراک گزاری در شبکه اجتماعی

به این محصول نیاز دارید؟

محصولات دیگر فروشگاه وردپرس