زودتر کسب و کار خود را به اینترنت بیاورید - سفارش طراحی سایت بدهید

زودتر کسب و کار خود را به اینترنت بیاورید – سفارش طراحی سایت بدهید

چرا باید کسب و کار خود را به اینترنت بیاورید؟

کسب و کارهایی که زندگی خود را به اینترنت میاورند ، خطر نابودی و گم شدن کسب و کار خود را کاهش میدهند. با این کار شما پذیرفته اید باید تغییر کنید. نیاز نیست هزینه سنگین بپردازید. لازم نیست کامپیوتر یاد بگیرید. شروع کنید و ببینید چطور کسب و کار شما متحول میشود.

امروز کسانی که در اینترنت حضور دارند ، شانس خود را برای ماندن در آینده بازار ادامه میدهند. شاید شما نتوانید با برخی کسب و کارهای اینترنتی رقابت کنید. اما همیشه این رقیبان سرسخت نمیتوانند شما را بترسانند. هنوز هم مردم دوست دارند کالا را ببینند و دست بزنند. لازم نیست شما یک انبار داشته باشید و چند ماشین که محصولات شما را به دست مشتریان برسانند. کافیست خود را به عرصه رقابت اینترنتی بیاورید. از فرصت فراهم شده توسط گوگل برای کسب و کارهای محلی استفاده کنید.

قدم اول را بردارید تا وسعت دید پیدا کنید

لازم نیست حتما سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل بدهید. کافیست قدم اول را بردارید تا ببینید دنیای کسب و کار شما چقدر فرصت داشته که شما از آن غافل بوده اید. اینترنت همه چیزش فرصت است اما برای کسانی که میخواهند از آن استفاده کنند. وقتی به سراغ حضور در اینترنت بروید میبینید که نیازی به داشتن یک اپلیکیشن موبایل در فروشگاه نیست. خیلی از سایت های معروف ، برنامه فروشگاهی آنها یک عیب و نقص تمام عیار است که کاربر را از لذت تجربه کاربری باز میدارد.

با ارزان ترین سفارش طراحی سایت با وردپرس میتوانید یک سایت طراحی کنید که به خوبی در نمایشگر موبایل و تبلت دیده میشود. به خوبی نمایش فروشگاه سایت شما در نمایشگر دسکتاپ است.

محل فرود داشته باشید از شبکه اجتماعی به سایت خودتانروزگار سنتی ها و بازاریانی که به اینترنت روی خوش نشان نمیداند سر آمده است

همه این روزها کامپیوتر بلد نیستند. اما گردش در اینترنت را خوب یاد گرفته اند. همه میدانند برای جستجوی یک بلیط ، یک خدمات ارزان ، یک خبر ، یک ثبت نام باید از اینترنت استفاده کنند. خوب اگر هنگامی که کسب و کار شما را در جستجوگر موبایل خود جستجو می کنند ، شما در اینترنت نباشید سرنوشت کسب و کار شما چه میشود؟ آیا همه مثل شما به حضور فیزیکی بدون حضور در اینترنت بسنده میکنند. سنتی ها نیز قبول کرده اند اینترنت باید باشد. بازاریان بسیاری را میشناسم که تا پیش از همه گیر شدن استفاده از اینترنت در موبایل ، روی خوش به اینترنت نشان نمیدادند. اما حالا چه ؟ شما چه کسانی را میشناسید که حرف هایشان از اخبار جدید اینترنت شما را شگفت زده می کند؟

چقدر تبلیغات در کانال های تلگرام و صفحات اینترنتی دیده اید ؟ این تبلیغات یک محل فرود دارند!

محل فرود داشته باشید

حتما وقتی سفری را آغاز میکنید از قبل محل ساکن شدن خودتان را انتخاب کرده اید. تبلیغات اینترنتی در هرکجا که باشد باید به یک محل فرود برسد. چرا شما از این فرصت برای تبلیغات خودتان استفاده نبرید؟ پس سفارش طراحی سایت بدهید. در نمایشگرهای موبایل و کامپیوتر دیده شوید. تبلیغات ارزان و گاهی رایگان را از آن خود کنید. محل فرود شما ، سایت شماست. سایت شما کاتالوگ فروش محصولات شماست. محل نمایش آدرس و نقشه حضور احتمالی شما در دنیای واقعی است. دیگر با وقت گذاشتن در اینترنت برای خودتان سرمایه گذاری میکنید.

موفقیت کسب و کار شما شروع شده است تبلیغ کنید شبکه اجتماعی برای خودتان بسازیدموفقیت کسب و کار شما شروع شده است

این دیگر بازی شماست. حضور خودتان را به اثبات رسانده اید و میخواهید بیشتر به چشم بیایید. نوبتش رسیده که یاد بگیرید منظم بنویسید. متن شما ، ساعت نوشتن شما باید منظم باشد. درباره کلمه های کلیدی یاد میگیرید. و میفهمید که چرا دنیا با اینترنت جای بهتری است. اینترنت جایی برای فروش بیشتر است.

اینترنت جایی است که همه به شما روی خوش نشان میدهند. تا شما و کسب و کارتان موفق شوید. رشد کنید. بیشتر دیده شوید.

خوب اگر بهانه ای دارید که هنوز بی جواب مانده است ، با من در میان بگذارید. میتوانم به شما کمک کنم.

تبلیغات به شیوه جدید را شروع کنید

روزگار تبلیغ کاغذی کاملا سر نیامده است. اما مگر چند نفر را میشناسید که به این برگه تبلیغی توجه میکنند؟ خودتان با چندتا ازین آگهی ها سراغ کسب و کاری رفته اید. البته در گذشته خیلی هایمان سراغ تبلیغات کاغذی میرفتیم. حالا میدانیم آنهمه کاغذ نرخ بازدهی پایینی دارد. چون مردم خود را در اینترنت قرار میدهند. شما باید جایی میان ایمیلها و پیامهای شبکه اجتماعی آنها پیدا کنید. همیشه هم لازم نیست پول بپردازید. در این شبکه های اجتماعی مردم دنبال شما میگردند. شبکه های اجتماعی پرطرفدار در ایران : اینستاگرام ، تلگرام و توئیتر هستند. اگرچه برخی به دبنال برجسته کردن شبکه اجتماعی ایرانی هستند اما نمیتوان به آنها دل خوش نمود.

داستان خود را بگوئید : یک عکس و چند جمله

داستان شما از چند سال پیش شروع میشود؟ چگونه شد که سراغ کسب وکار اکنون خودتان آمدید؟ یک عکس از خودتان ، محیط کسب و کار یا تصویری از رویای چیزی که میخواهید به دست آورید به خوانندگانتان انتقال دهید. مخاطبان شما باید با شما ارتباط برقرار کنند. بدانند چرا سراغ کسب و کار شما بیایند و چرا شما را انتخاب کنند؟

آنها به دنبال ارتباط حسی میگردند. در احساسات آنها جایی برای خود باز کنید. به خودتان و آنها قول بدهید که خدمات و محصولات شما کیفیت بالایی دارد. بگویید کاری میکنید که این داد و ستد فراتر از یک فعالیت تجاری معمولی خواهد بود. قصد خودتان را از شروع این کسب و کار به آنها بگویید.

به مردم کمک کنید. در واقع به دنبال راه هایی که کسب و کار شما چه کمکی میتواند به مردم بنماید. محصولات یا خدمات شما در پاسخ به کدام نیاز مردم است. مهم این است که مردم بدانند نیاز آنها با استفاده از خدمات شما خیلی خوب برطرف میگردد. این خود به خود به نوآوری شما منجر میگردد.

مثلا ممکن است شما فروش خوار و بار انجام دهید و مدیر یک سوپرمارکت باشید. چرا مردم به سراغ شما بیایند؟ آیا در خودتان و کسب و کارتان ایجاد ارزش و انگیزه نمودید؟ خوب چه چیز موجب میشود که مردم از شما خرید کنند؟ روی خوش ، بیان شیرین و سنگین ، رساندن کالای مشتری به درب خانه شان و … خلاصه هرکاری که موجب میشود مردم حس کنند فعالیت شما بهتر و ارزشمندتر است. حتی ممکن است هر هفته یک برگه A3 چاپ کنید که در آن توصیه های بهداشتی و غذایی کرده باشید. و آن را در درب ورودی و دیوار مغازه تان قرار بدهید.

پیوند کسب و کار سنتی با اینترنت

خیلی ها نمیدانند چگونه با دنیای مجای ارتباط برقرار کنند! سوال خوبی است ، اما چرا به جواب نمیرسند؟ خوب آنها احتمالا هنوز در برابر استفاده از اینترنت مقاومت میکنند. وقتی این روزها با کسانی برخورد میکنم که از تلگرام استفاده میکنند و کسب و کار مختص به خودشان را دارند، از من میپرسند چگونه میتوانم از این تلگرام برای فروش بیشتر استفاده کنم؟ پیش از من معمولا شخص دیگری که آنجاست جواب میدهد : “کاری ندارد ، یک کانال بساز ، لینک کانالت رو در کانالهای دیگر تبلیغ کن!”. او درست میگوید و اگر کسی از من توضیح بخواهد گفته آن شخص را درست میدانم. اما یادآوری میکنم که فعالیت در کانال تلگرام محدود است.

هر فعالیتی که شما در تلگرام انجام میدهید از گوگل پوشیده است . موتورهای جستجو نمیتوانند محتوای کانال شما با ۱۰ نفر یا ۱۰ هزار نفر عضو را پیگیری کنند. آنها نمیتوانند کانال تلگرامی شما را ایندکس کنند. این شروع برخورد نگاه سنتی ها با اینترنت است.

اگر به فهرست لوازم خانگی امروز نگاهی بیاندازید ، پر شده از کالاهایی که میتوانند به وای فای متصل شوند. چون قرار است شما بتوانید با اینترنت آنها را کنترل کنید. لازم نیست چند میلیون تومان هزینه کنید و یک کامپیوتر بخرید تا به اینترنت بروید. اینترنت در گوشی شماست. برای فعالیت تجاری باید یک سایت داشته باشید.

تبلیغات تجاری اینترنتی شما باید به سایت شما برسد

شما هر چقدر هم کانال پر محتوای تلگرامی داشته باشید ، حساب اینستاگرامی پر طرفداری داشته باشید بازهم باید ترافیک اینترنتی خود را به سایت خود بکشانید. البته این کار اجباری نیست اما ضروری است. ضروری است چون ماهیت شبکه اجتماعی در حال تغییر است. شبکه اجتماعی مِلک شما نیست. برای تبلیغات در شبکه اجتماعی باید به دیگران هزینه بپردازید . شما هزینه میکنید که مردم را به کسب و کار خودتان بکشانید یا شبکه اجتماعی دیگران؟

باید بدانید که هیچ شبکه اجتماعی تاکنون جایگزین سایت نشده است. چون وبسایت شما متعلق به خود شماست. مثل خانه شما اما در دنیای مجازی. شبکه اجتماعی میتواند به استارتاپ شما یک سکوی پرش بدهد ، اما از کجا به کجا ، ترافیک اینترنت که بوسیله شما فراهم میشود چرا مال دیگران باشد؟

تصور کنید یک جمعیت ۱۰ هزار نفری مشترک شبکه اجتماعی شما هستند. حالا این شبکه اجتماعی افراد تیم شما شده اند . وقتی به صفحه پروفایل کاربری شما می آیند ، میدانند که باید شما را در سایت خودتان ملاقات کنند. اینجاست که شما توانسته اید از شبکه اجتماعی درک درستی داشته باشید. شبکه اجتماعی پلی میان فعالیت شما و محل مجازی کسب و کار شما شده است.

خوب بهتر است از این به بعد تمرکز خود را روی این قرار بدهید. چگونه میتوانم به مردم در سایت خودم خدمات بدهم و محصول بفروشم؟ خیلی خوب روی این سوال فکر کنید . از وقت گذرانی خود در اینترنت به بهترین وجه استفاده کنید. یادتان باشد حضور در اینترنت یعنی تثبیت کسب و کار شماست. پاسخی به این سوال که آیا من میخواهم کسب و کارم را تا ۱۰ سال آینده حفظ کنم؟ اگر شما هیچ ایده ای برای ده سال آینده خودتان ندارید میشود گفت هیچ چیزی نخواهید داشت. بعدا دراین باره بیشتر با شما صحبت خواهم کرد.

اگر به شروع یا پیوند کسب و کار با اینترنت علاقه مند شدید ، درباره سئو ، بازاریابی اینترنتی نیز مطالعه کنید.  محصولات فروشگاه وردپرس آفتاب میتواند به شما کمک کند سری به آنجا بزنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *