چگونه با وبلاگ نویسی درامد کسب کنیم؟ وبلاگ نویسی برای افزایش فروش!*فروشگاه وردپرس آفتاب

چگونه-با-وبلاگ-نویسی-درامد-کسب-کنیم؟-وبلاگ-نویسی-برای-افزایش-فروش--اصول-موفقیت-در-وبلاگ-نویسی-برای-افزایش-فروش-اصول موفقیت در وبلاگ نویسی برای افزایش فروش

عناوین این صفحه

یادگیری اینکه چگونه با وبلاگ نویسی درامد کسب کنیم ساده است. هدف شما از وبلاگ نویسی برای افزایش فروش باید باشد.

وبلاگ نویسی نوشتن محتوا با رعایت اصول سئو با هدف پاسخ به جامعه ای مشخص است. نوشتن در اینترنت در یک موضوع خاص هم یک نوع وبلاگ نویسی است. اما وقتی موفق به افزایش کسب درامد از طریق وبلاگ نویسی میشوید که اصول موفقیت در وبلاگ نویسی را یاد بگیرید.

برای اینکه مطمئن شوید همیشه آخرین مقاله ها و آموزشها را دریافت میکنید ، در خبرنامه ثبت نام بفرمائید:

[et_bloom_inline optin_id=optin_6]

چگونه-با-وبلاگ-نویسی-درامد-کسب-کنیم؟-وبلاگ-نویسی-برای-افزایش-فروش--اصول-موفقیت-در-وبلاگ-نویسی-برای-افزایش-فروش-اصول موفقیت در وبلاگ نویسی برای افزایش فروشاصول موفقیت در وبلاگ نویسی برای افزایش فروش

 1. هر روز در زمانهای مشخص بنویسید.
 2. نوشته خودتان را یکبار بخوانید.
 3. هر روز مقداری از وقت خود را به مطالعه در موضوع فروش و کسب و کار سایت خودتان قرار دهید.
 4. با دیگران ارتباط برقرار کنید. شبکه اجتماعی بسازید. در اینستاگرام به دنبال کسانی باشید که با موضوع کسب و کار اینترنتی شما همفکر هستند.
 5. کتاب بخوانید. در موضوعات مختلف : داستان (ادبیات ایران و جهان)، داستان افراد موفق، انگیزشی، راهنمای موفقیت، دینی و عرفانی، مجله، جوک و خنده
 6. مقاله بخوانید. سوالاتی که در کسب و کار اینترنتی شما مطرح است را در موتور جستجوی گوگل بنویسید. جوابهای مفید را با دقت بخوانید.  از مترجم گوگل کمک بگیرید. سوال خودتان را به زبان انگلیسی نیز جستجو کنید.
 7. از عکس در بین نوشتارتان استفاده کنید.
 8. وقتی حرفه ای تر شدید، فیلم و کلیپ بسازید. برای جذب بازدیدکننده و افزایش زمان ماندن آنها در سایت خودتان استفاده کنید.
 9. پادکست صوتی تولید کنید. برای مشاهده پادکست صوتی فروشگاه وردرس آفتاب اینجا کلیک کنید: پادکست صوتی
 10. روشهای بازاریابی محتوا را بخوانید. برای مطالعه بیشتر در این زمینه روی یکی از این لینکها کلیک کنید: آموزش بازاریابی اینترنتی ، بازاریابی محتوا
 11. فوتوشاپ یاد بگیرید. با فوتوشاپ میتوانید عکسهای مرتبط با موضوع نوشته تان را ویرایش کنید. حجم عکس را کم کنید.
 12. کدهای Html پرکاربرد را یاد بگیرید.
 13. استفاده از کلمه کلیدی، عنوان مناسب پستها، زیرعنوانها، لینکسازی، لینک درونی صفحه را یاد بگیرید. برای مطالعه بیشتر در زمینه سئو روی یکی از لینکهای زیر کلیک کنید:

طراحی سایت با در نظر گرفتن سئو : نکته های فنی سئو

راه اندازی سایت با در نظر گرفتن سئو : بهینه سازی محتوا

آموزش سئو : لیست آموزشهای سئو

چگونه اصول موفقیت در وبلاگ نویسی برای افزایش فروش را یاد بگیرم؟

در هر موردی که به سوالی برخورد کردید میتوانید از من بپرسید. همینکه در نظرات به من پیام بدهید من اینجا یا در جیمیل میتوانم مستقیما به شما پاسخ بدهم. یا در اینترنت سوال خودتان را جستجو کنید. هر کدام از اصول موفقیت در وبلاگ نویسی را به صورت یک سوال کوتاه در گوگل بنویسید.

چگونه با وبلاگ نویسی پول در بیاورم؟

نوشته خودتان را تبلیغ کنید. اگر میخواهید برای تبلیغات هزینه کنید حتما تحقیق کنید. بهترین تبلیغ نوشته خودتان در شبکه های اجتماعی است. وقتی شما جذاب و پویا بنویسید میتوانید نظر دیگران را به خود جلب کنید. در اینستاگرام از هشتگها کمک بگیرید. نوشته خودتان را روی عکسها بنویسید. قسمتی از متن خودتان را روی عکسها بگذارید. توضیحات بیشتر را همراه هشتگ در توضیحات عکس بنویسید.

باید وبلاگ نویسی خود را به رخ دیگران بکشید تا به افزایش درامد و افزایش فروش دست یابید.

وبلاگ نویسی ارزانترین راه و سریعترین راه افزایش فروش است، به شرطی که خودتان را جدی بگیرید.

در وبلاگ نویسی استقامت داشته باشید، نا امید نشوید. نقاط ضعف خودتان را شناسایی کنید.

وبلاگ همکاران و رقیبان خود را بخوانید. کمبودها و نواقص و سوالات پاسخ داده نشده را پیدا کنید.

با دوستانتان
اشتراک بگذارید:

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
توئیت کنید
Share on pinterest
پینترست
Share on linkedin
لینکدین
Share on whatsapp
واتسپ کنید
Share on telegram
تلگرام کنید
Share on email
ایمیل کنید
Share on pocket
Pocket
Share on weixin
WeChat
Share on skype
اسکایپ کنید

۲ دیدگاه دربارهٔ «چگونه با وبلاگ نویسی درامد کسب کنیم؟ وبلاگ نویسی برای افزایش فروش!*فروشگاه وردپرس آفتاب»

 1. سلام ببخشید آیا مثلادر یک وبلاگ ادبی مطالب ادبی میتوان قرار داد یا این که نکات روانشناسی هم میتوان افزود یا مطالبی نزدیک به این مباحث ، واین که با داشتن سئو و رعایت مسائل مدیریتی ، چگونه از این نوع وبلا گ میتوان در آمد کسب کرد ؟ پیشاپیش از شما قدر دانم .

  1. سلام و احترام. در وبلاگ ادبی بهتر است گستره مقالات وبلاگ محدود باشد و نویسندگان به صورت تخصصی بنویسند. اگر به وب سایتهای پر بازدید همچون تبیان و … نگاه کنید در آنها نیز مطالب گوناگون وجود دارد که اکثرا از بار علمی برخوردار نیستند. معمولا مطالبی که در آن ها خوانده میشود توسط بازدیدکنندگان دنبال نمیگردد. اما نوشتن نکات روانشناسانه با نگاه به ادبیات میتواند موضوعی در بین موضوعات وبلاگ باشد. باید سویه گیری وب سایت و مطالب آن بررسی شود و همیشه این سوال پرسیده شود که من این مطلب را نوشتم : که چی؟ یعنی شما چرا این مطلب را نوشتید؟ زیرا در وب سایتهای دیگر نمونه آن نیست. مخاطبان شما چه کسانی هستند؟ آیا مطالب روانشناسی را خودتان مینویسید . خودتان به عنوان یک نویسنده ادبی ؟‌پس احتمالا بتوانید ارتباطی بین مطالب روانشناسی و مطالب ادبی بیابید که این خود یک موضوع میان رشته ای و باعث جذابیت بیش از پیش نیز میشود.
   اما بازهم باید به صورت تخصصی از خودتان بپرسید: پایه نوشته ها چیست؟‌یعنی شما میخواهید از پستهای ادبی به سراغ پستهای روانشناسی بروید یا از پستهای روانشناسی و نگاه روانشناسی به سراغ پستهای ادبی بروید؟ این حرکت در بین موضوعات تا چه زمانی ادامه خواهد یافت؟ عمق دانسته های شما و گستره مفاهیمی که شما میخواهید وارد وب سایت خودتان نمایید تا کجاست؟ خواننده ای که شما را دنبال کند از شما خواهد پرسید آخرش که چی؟ چرا نویسنده این پستها را نوشت؟ میخواهد به کجا برسد؟
   درباره داشتن seo باید بگویید منظور شما چیست؟ آیا بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو از نظر فنی مورد سوال شماست که باید رعایت گردد اگر برای نوع نوشتار و کلمات مدنظر شماست باید این دانش را بیاموزید.
   مدیریت وب سایت یعنی نوشتن به صورت منظم و رسیدگی به لینکهای وب سایت و آنالیز آنچه بازدیدکنندگان را به وب سایت شما میکشاند و چه چیزهایی خواننده را در صفحات وب سایت شما جابجا میکند.
   شما هم میتوانید با فروش اشتراک ماهانه برای خواندن پستهای تخصصی درامد داشته باشید و هم میتوانید با فروش محصولات خودتان یا دیگران به صورت مستقیم کسب درامد نمایید. همچنین با فروش ترافیک وب سایت خودتان میتوانید به درامدزایی برسید. یعنی هرچه ترافیک ورودی وب سایت شما بالاتر باشد و بتوانید حضور خواننده را در وب سایت خودتان مدیریت نمایید قیمت بالاتری برای فروش فضای تبلیغی میتوانید در نظر بگیرید.
   از اینکه سوالات خودتان را در آفتاب آی تی پرسیدید سپاسگزاریم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات اینترنتی در وب سایت پر ترافیک وردپرسی
محل تبلیغات شما اینجاست
محل تبلیغات شما اینجاست

آفتاب در شبکه های اجتماعی

پستهای پرطرفدار

از به روزرسانی ها با خبر بمانید

در خبرنامه هفتگی فروشگاه آفتاب آی تی عضو شوید

هیچ اسپمی دریافت نمیکنید. فقط اخبار وردپرس و محصولات فروشگاه و آموزشها

روی خط بمانید

پستهای مرتبط