این سه فرم ساز حرفه ای که میتوانید بدون دانش کدنویسی هر نوع فرمی در سایت خودتان طراحی کنید عبارتند از:

WPForms

Gravity Forms

Quform

اولین فرم ساز WPForms در حال حاضر در بین درگاه های پرداخت ایرانی پشتیبانی نمیشود. اما Gravity Forms و Quform هر دو دارای درگاه پرداخت ایرانی و فعال هستند.

راستی چگونه میشود بدون دانش کدنویسی یک فرم برای سایت طراحی کرد؟ برای چه باید یک فرم در سایت قرار دهیم؟

فرم ساز چیست؟

در بین افزونه های وردپرسی ، یک پلاگین است که به شما کمک میکند با گرفتن کشیدن و رها کردن یک فرم طراحی کنید. افزونه فرم ساز کاری میکند که بدون دانش کد نویسی طراحی سایت انجام دهید. چه خوب میشود که بدون دانش کدنویسی و ساعت ها وقت گذاشتن برای یادگیری طراحی سایت ، خودتان طراحی فرم تماس با ما انجام دهید.

چه فرم هایی با فرم سازها میتوانم طراحی نمایم؟

شما طراح سایت باشید یا یک مدیر و نویسنده سایت بدون دانش کد نویسی مهم نیست. مهم این است که در سایت شما فرم تماس با ما حتما وجود داشته باشد.

به جز فرم تماس با ما چه فرم های دیگری با فرم سازها میتوانم بسازم؟

تصور کنید: آزمون آنلاین برگزار میکنید! فرم استخدام لازم دارید! پزشک هستید و میخواهید به مراجعان وقت بدهید! فروش آنلاین محصولات دارید و میخواهید پیام کاربران به قسمتهای مشخصی فرستاده شود! نیاز به بارگزاری فایل در فرم خودتان دارید! میخواهید از کاربران اطلاعات دریافت کنید! نیاز به فیلدها و کادرهای دلخواه خودتان دارید: مثل آیدی تلگرام و … ! به کاربرانتان اجازه ارسال پست و نوشتار بدهید! اجازه دهید کاربران آگهی ارسال کنند!

طراحی سایت بدون کدنویسی

وقتی صحبت از تجارت الکترونیک میشود شاید بترسیم و بگوییم من که کدنویسی بلد نیستم. این کار : طراحی سایت ، حالا دیگر به دانش کد نویسی احتیاج ندارد. شما با راه اندازی سایت وردپرس میتوانید بدون کد نویسی طراحی سایت انجام دهید.

طراحی فرم تماس با ما بدون کدنویسی

حالا که صحبت از طراحی سایت بدون کدنویسی شد باید بگویم ، طراحی فرم تماس با ما بدون کدنویسی نیز ممکن و آسان است. طراحی فرم بدون کدنویسی نه تنها دارای امکانات حرفه ای است بلکه دارای ویژگیهای استانداردی مثل نمایش درست در نمایشگرهای موبایل و کامپیوتر یعنی واکنشگرایی نیز است.

طراحی فرم تماس با ما و واکنشگرا

با استفاده از هرکدام از افزونه فرم ساز وردپرس میتوانید یک فرم زیبا ، جذاب و واکنشگرا داشته باشید. فرم شما هر تعداد فیلد داشته باشد مهم نیست. با افزونه فرم ساز وردپرس میتوانید طراحی فرم انجام دهید و در همه نمایشگرهای موبایل و تبلت و کامپیوتر به خوبی نمایش داد.

طراحی سایت تجارت الکترونیک و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بدون دانش کدنویسی

بالاخره شما هم شنیده اید که میتوانید محصولات خود را به تمام ایران بفرستید. یا حتی محصولات مجازی و دانلودی بفروشید. افزونه فرم ساز وردپرس میتواند به شما کمک کند تا علاوه بر طراحی سایت ، خودتان طراحی فرم تماس با ما ، فرم دریافت سفارش ، فرم پرداخت را انجام دهید.

آیا با افزونه وردپرس میتوانم یک فرم دریافت هزینه یا فرم سفارش راه اندازی نمایم؟

بله ، اگر یک سایت با وردپرس طراحی کرده اید یا سایت شما وردپرس است حتما قدرت افزونه های آن را شنیده اید! فرم سازها یکی دیگر از شگفتیهای دنیای طراحی سایت با وردپرس هستند. از کاربرانتان سفارش بگیرید و هزینه را آنلاین از آنها دریافت کنید.

آیا میتوانم پس از طراحی فرم بدون دانش کدنویسی ، آن فرم را به درگاه پرداخت وصل نمایم؟

بله ، شما میتوانید از درگاه پرداخت های واسطه برای گرویتی فرمز و کیوفرم استفاده نمایید. برای گرویتی فرمز و فرم تماس ۷ ، از درگاه پرداختی زرین پال استفاده نمایید. و برای افزونه کیوفرم میتوانید از درگاه پرداخت پردانو استفاده نمایید.

آیا میدانید با استفاده از فرم تماس ۷ میتوانید از کاربرانتان هزینه دریافت کنید؟