طراحی سایت بدون کدنویسی

/////طراحی سایت بدون کدنویسی

طراحی سایت بدون کدنویسی

طراحی سایت بدون کدنویسی یکی از شعارهای فروشگاه وردپرس آفتاب است.

چرا ما در فروشگاه وردپرس آفتاب، طراحی سایت بدون کدنویسی را به عنوان شعار انتخاب نمودم؟

زیرا هدف فروشگاه آفتاب، ارائه ابزار طراحی سایت برای کاربران تازه کار است. کاربران تازه کاری که نمی خواهند کدنویسی یاد بگیرند.

برای کاربران حرفه ای که می خواهند برای مشتریان خود یک ابزار طراحی سریع فراهم کنند.

طراحی سایت با وردپرس یعنی شروع کن. سریع شروع کن اما حرفه ای باش. حرفه ای باش اما درگیر جزئیات نشو. جزئیات رو بسپار به ابزارهای طراحی سایت بدون کدنویسی مثل افزونه و قالب.

چگونه می توانم با وردپرس طراحی سایت بدون کدنویسی انجام بدهم؟

کافیه یک هاست سفارش بدی. هنگام سفارش هاست لینوکس، یک دامنه هم سفارش بده. دامنه ir ارزان تر است. حجم ۲۵۰ تا ۵۰۰ مگابایت برای شروع کافی است. یک هاست لینوکسی با دامنه برای یکسال.

بعد از پشتیبانی هاست با ارسال تیکت پشتیبانی می خواهید که یک وردپرس نصب کنند. پس از نصب مشخصات ورود را برای شما می فرستند. به آدرس زیر برو:

yourdomain.com/wp-admin

مشخصات ورود را وارد کن. اکنون شما وارد پیشخوان وردپرس شده اید. اینجا داشبورد یا میزکار مدیریت سایت شماست.

در داشبورد و پیشخوان وردپرس چگونه اولین نوشته ام را منتشر کنم؟

از نوار منو بالا به دنبال یک علامت مثبت و کلمه تازه بگرد. وقتی موس را رویش می بری، یک منوی دیگر باز میشود. با کلیک روی نوشته میتوانی اولین پستت را منتشر کنی.

چگونه در طراحی سایت بدون کدنویسی با وردپرس صفحه تماس با ما و درباره ما بسازم؟

بازهم موس را روی علامت مثبت و کلمه تازه ببر و این بار روی برگه کلیک کن. در برگه جدید، در فیلد عنوان، بنویس تماس با ما. در ناحیه متنی پایین، راه های ارتباطی خودتان را قرار بدهید. مثل شماره تماس ثابت، شماره موبایل، آیدی تلگرام، آیدی واتزپ، ایمیل تجاری و ایمیل شخصی و … . مسیر رسیدن به محل ملاقات کسب و کار شما.

برای ساخت صفحه درباره ما بدون کدنویسی هم کافیست، یک برگه جدید مثل بالا بسازی. عنوانش را درباره ما بگذار. سپس در ناحیه متنی پایین، داستان کسب و کار خودت را بگو.

برای اطلاعات بیشتر درباره نصب وردپرس نوشته های زیر را بخوانید:

چرا وردپرس ؟ ۵ دلیل برای اینکه چرا از وردپرس استفاده کنیم؟ (به روزشده در ۲۰۱۸)-جدید

چگونه و از کجا وردپرس را دانلود کنم و چگونه وردپرس را نصب کنم و از وردپرس استفاده کنم؟

اگر می خواهید به جواب این سوالات برسید: “فروشگاه اینترنتی چیست؟” ، “مزایای فروشگاه اینترنتی چیست؟”، “مزایای کسب و کار اینترنتی چیست؟” و “چند ایده راه اندازی فروشگاه اینترنتی و درامد از طریق سایت” را یاد بگیرید روی لینک زیر کلیک کنید:

راه اندازی فروشگاه اینترنتی – طراحی کسب و کار اینترنتی – ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان

اگر درباره راه اندازی فروشگاه اینترنتی نیاز به مشورت و راهنمایی داشتید، حتما از من بپرسید. همینجا در کامنت ها سوال خودتان را بپرسید.

پیام بگذارید