طراحی سایت بدون کدنویسی در سال ۹۷

عناوین این نوشتار

در سال جدید، طراحی سایت بدون کدنویسی دستخوش تغییرات اندکی خواهد شد. اصول بر سر جایشان هستند. حرفه ای ها مثل موتورهای جستجو عمل می کنند. حرفه ای ها چه بازدیدکننده باشند، چه نویسنده، می دانند! که محتوا پیروز است.

طراحی سایت بدون کدنویسی بهترین راه ورود به رقابت آنلاین در سال ۹۷

اگر هنوز به کسانی برخورد می کنید که روی خوش به تکنولوژی نشان نمی دهند، تعجب نکنید، در طراحی سایت بدون کدنویسی هم کسانی هستند که روی خوش به حضور در اینترنت و داشتن یک سایت نشان نمی دهند. آنها هنوز در خواب هستند و به خودشان اگر نگاه کنند می بینند که همه کارهایشان از جمله سرگرمی، سفارش بلیط اتوبوس و قطار و … و کرایه تاکسی و هتل و پیداکردن تخفیف برای رستوران و … با اینترنت و از طریق موتور جستجوی گوگل انجام می شود.

امسال، شاید آخرین سالی نباشد که فرصت دارید، سایت خودتان را راه اندازی نمایید. اما فرصت زیادی برای عقب نماندن از رقبا ندارید. ترس و ابهام نسبت به دنیای دیجیتال و اینترنت را کنار بگذارید. با یک طراحی سایت بدون کدنویسی، تجارت آنلاین خود را شروع کنید.

طراحی سایت بدون کدنویسی ورود به دنیای حرفه ای ها در سال ۹۷

انگار همین دیروز بود که می گفتم وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رو به رشد است. اکنون در سال ۹۷ برخی گمانه زنی می کنند که وردپرس نمی تواند به نیازهای جدید وب پاسخ دهد. اما ما هنوز با ارائه نسخه جدید سیستم مدیریت محتوای وردپرس فاصله داریم. نسخه ای که باید تفاوت خیلی خیلی زیادی با نسخه کنونی ۴٫۰۰۰ داشته باشد. هرچند در بین سایت سازها ، وردپرس توسعه پذیرترین است و این صفت خود را حفظ کرده است.

پس اگر به دنبال جذب نگاه خواننده و موتور جستجو هستید، کمی بیشتر کتاب بخوانید. خوانندگان سواد و قدرت شناسایی متن خوب و مفید را دارند. دیگر نوشتن متنهای جذاب اما پوچ و مزاحم را دوست ندارند و به شدت تنفر دارند. خوانندگان می دانند که با بازگشت از سایت شما به لیست نتایج جستجو، شما یک امتیاز منفی در نزد گوگل خواهید گرفت.

طراحی سایت بدون کدنویسی به پیشرفت کسب و کار شما کمک می کند؟

پاسخ این سوال: بله، موتورهای جستجو کم نمی آورند. می خواهند دلیلی برای کسب و کار شما به خوانندگان داشته باشند. بازدیدکنندگان ممکن است در یک روستا، یک محله، یک خیابان به دنبال کسب و کاری بگردند که تازه شما راه انداخته اید. این کسب و کار شما، به دلیل نزدیکی به محل فیزیکی کاربری، در اولویت قرار دارد تا در لیست نتایج جستجو قرار بگیرد و کاربر روی آن کلیک کند.

نیازی به استفاده از تکنیکهای پیچیده سئو نیست. سایت خودتان را بدون کدنویسی طراحی کنید. محتوای خودتان را به صورت منظم و ساختارمند بر اساس موضوع سایت یا فروشگاه آنلاین خودتان منتشر کنید. در صفحات اجتماعی حضور داشته باشید. تخصص خودتان را به رخ خوانندگان و دیگر کاربران بکشید. گوگل شما را میبیند.

گوگل در سال ۹۷ طراحی سایت بدون کدنویسی شما را چگونه می بیند؟

هنوز هم هستند کسانی که از شهرت و نفوذ وردپرس در بین طراحان آماتور می ترسند. تصور می کنند که کسب و کارشان خلوت می شود. شاید هم اینطور نباشد. وقتی خودتان بدون کدنویسی طراحی سایت انجام می دهید، می توانید رنگها و طرحهای ذهن خودتان را بدون پرداخت هزینه انجام دهید. این برای سایت های طراحی سایت چیز خوبی نیست.

به دروغ می گویند، گوگل سایتهایی که از یک قالب از پیش آماده استفاده می کند را دوست ندارد

چرا این دروغ را می گویند؟ چون به نفع آنها نیست که شما خودتان طراحی سایت انجام دهید.

پس گوگل چه سایتهایی را دوست دارد؟ هر سایتی که به قوانین سئو و جذب کاربر و بازدیدکننده به شیوه درست احترام بگذارد.

این قوانین مشکل هستند؟ خیر، این قوانین ساده هستند. گوگل از شما می خواهد درباره آنچه در سایت شما می گذرد و در واقع موضوع سایت خودتان، در وبلاگ، محتوا منتشر کنید. پستهای شما باید دارای کلماتی باشد که کاربران به دنبالش می گردند. باید یک ارتباط بین متن شما، منو، کلمات به کار رفته در عنوان و متن و لینکهایی که از سایت های دیگر به شما داده می شود وجود داشته باشد. گوگل به شما این شانس را می دهد که کاربران به سایت شما بیایند.در این زمان، نوبت شماست که با محتوای خودتان خواننده را در صفحه خود نگه دارید، و به صفحات دیگر و حتی خرید یک محصول از شما و ارتباط حضور وبازگشت او به سایت خودتان بکشانید.

چه قالبهایی در سال ۹۷ در طراحی سایت بدون کدنویسی برای وردپرس مناسب هستند؟

قالبهای وردپرس، در بازه های زمانی متفاوت به روز می شوند. قالب وردپرس حرفه ای، قالب چندمنظوره، قالب فروشگاهی، قالب مجله ای و هر پوسته وردپرس که خریده اید، با به روزرسانی های متعدد، بهتر میشود. کدنویسی مطابق آخرین استانداردها است. با افزونه ها سازگار است. نیاز به دانش کدنویسی برای طراحی سایت ندارد. امکانات بیشتری برای تغییر ظاهر وب سایت شما و نحوه تعامل با کاربری به شما میدهد.

هنوز هم بهترین قالب وردپرس در سال ۹۷ بسته به استفاده شماست. اگر به دنبال قالبی با صفحه ساز ساده اما همه کاره می گردید، قالب دیوی مناسب است. اگر به دنبال قالب چند منظوره و صفحه ساز مناسب هستید، قالب آوادا مناسب شماست. انتخاب بین قالب حرفه ای وردپرس آوادا و قالب دیوی بسته به تقاضای لایسنس است. اگر به دنبال لایسنس برای قالب خودتان هستید، پوسته وردپرس دیوی را انتخاب کنید. اگر لایسنس برای شما مهم نیست، پوسته وردپرس آوادا را انتخاب کنید.

البته قالبهای دیگری هم وجود دارند که می توانید با کمی جستجو، بیشتر از آنها بدانید.  مشاهده قالب وردپرس در فروشگاه وردپرس آفتاب

اشتراک بگذارید:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات اینترنتی در وب سایت پر ترافیک وردپرسی
محل تبلیغات شما اینجاست
محل تبلیغات شما اینجاست

آفتاب در شبکه های اجتماعی

پستهای پرطرفدار

از به روزرسانی ها با خبر بمانید

در خبرنامه هفتگی فروشگجاه آفتاب آی تی عضو شوید

هیچ اسپمی دریافت نمیکنید. فقط اخبار وردپرس و محصولات فروشگاه و آموزشها

روی خط بمانید

پستهای مربتط