راه اندازی فروشگاه اینترنتی – طراحی کسب و کار اینترنتی – ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان

راه اندازی فروشگاه اینترنتی - طراحی کسب و کار اینترنتی - ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان

عناوین این نوشتار

راه اندازی فروشگاه اینترنتی یا طراحی کسب و کار اینترنتی یا ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان چگونه است؟

فروشگاه اینترنتی چیست؟

مکان مجازی شما در اینترنت است. میتوانید فروش کالای مجازی ، دانلودی یا فیزیکی و قابل حمل انجام دهید. نیازی به داشتن یک مکان فیزیکی ندارید. نیازی به هزینه اجاره و خرید و ساکن شدن در یک مغازه نیست. نیازی به دیدار حضوری نیست. کافیست نیاز مشتری خودتان را برآورد کنید. سپس کالای مجازی یا فیزیکی خودتان را از فروشگاه اینترنتی خودتان بفروشید.

مزایای فروشگاه اینترنتی چیست؟

۲۴ ساعته شما و فروشگاه شما باز است. همیشه و حتی زمانی که خواب هستید میتوانید سفارش دریافت کنید. مشتریان شما میتوانند همیشه به فروشگاه شما بیایند . درباره کالایی که میخواهند اطلاعات کسب کنند. اینترنت دوست شماست و جویندگان کالایی که میفروشید را به سایت شما میاورد. پس سفارش بالایی دارید.

کسب و کار اینترنتی چیست؟

ممکن است کسب و کار اینترنتی شما یک فروشگاه اینترنتی باشد. یا کسب و کار اینترنتی شما خدماتی باشد. یعنی شما خدمات کسب و کارتان را به صورت آنلاین و در اینترنت معرفی کنید. یا در اینترنت مشتری جذب کنید.

مزایای کسب و کار اینترنتی چیست؟

نیازی به اجاره مکان واقعی ندارید. همه چیز برای کمک به کسب و کار اینترنتی آماده است. مردم حاضرند جریمه نشوند و در ترافیک نمانند و کالای اصل بخرند . فروش شما محدود به ابعاد حقیقی مکان شما نیست. قیمت ها را راحت تر میتوانید اعلام کنید.

ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان و طراحی کسب و کار اینترنتی رایگان و راه اندازی کسب و کار اینترنتی رایگان چگون ممکن است؟

وقتی شما از سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده کنید همه چیز رایگان است. نیازی به دانش کد نویسی ندارید. طراحی فروشگاه اینترنتی بدون کدنویسی با وردپرس ممکن است. برای اینکه درباره سیستم مدیریت وردپرس و راه اندازی سایت توسط خودتان بیشتر بدانید اینجا را بخوانید:

چگونه یک سایت راه بیاندازم؟ <- این پست به صورت کلی توضیحاتی درباره راه اندازی سایت ارائه داده است.

چرا وردپرس ؟ ۵ دلیل برای اینکه چرا از وردپرس استفاده کنیم؟ (به روزشده در ۲۰۱۸)-جدید <- در این پست راه اندازی سایت با وردپرس به همراه جزئیات ارائه شده است.

چگونه میتوان با ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان ، درامد کسب کرد؟چگونه میتوان با ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان ، درامد کسب کرد؟

باید کالایی داشته باشید. یا توانایی ارائه خدمات حرفه خودتان را داشته باشید.

مشخصات کالا مثل رنگ و اندازه و نوع و ساخته شده توسط: و یا خصوصیات کالای مجازی مثل فرمت و حجم و … را در فروشگاه خودتان قرار دهید.

نیازسنجی کنید.مشتریان احتمالی خودتان را بشناسید. سپس با توجه به نیاز آنها کالای خودتان را در وبلاگ و شبکه اجتماعی معرفی کنید.

وبلاگ نویسی کنید. برای توضیحات بیشتر درباره وبلاگ نویسی و کسب درامد این لینک را بخوانید:چگونه با وبلاگ نویسی درامد کسب کنیم؟ وبلاگ نویسی برای افزایش فروش!*فروشگاه وردپرس آفتاب

محصولات آزمایشی و محصولات رایگان تولید کنید.

در سایت خودتان را معرفی کنید. بیوگرافی شخصی و کاری متناسب ارائه دهید. مشتریهای معروف و افرادیکه دیگران میتوانند با آنها ارتباط برقرار کنند را معرفی کنید.

مزیت رقابتی برای خودتان بسازید. مزایای خرید از خودتان را به مشتریان بگویید. این لینک برای شما مفید است، کلیک کنید: مزیت رقابتی داشتن

چند ایده راه اندازی فروشگاه اینترنتی و درامد از طریق سایت

نیازمندیهای رایج و عمومی: 

هنر خوب صحبت کردن، هنر نگارش صحیح، مطالعه کتابهای انگیزشی موفق برای تاثیر گرفتن، مطالعه کتابهای راهنمایی استارتاپ، مطالعه افراد موفق در ایده انتخابی، جستجو در اینترنت و مطالعه آنلاین، سنجش سایت رقبا، نیاز سنجی بازار

۱-شما بازنشسته هستید.

درباره حرفه ای که سالها در آن مشغول بودید تجربیات زیادی دارید. تجربیات شما میتواند یک کتاب شود. اما این روزها کسی کمتر کتاب میخواند. اما همه در اینترنت هستند. کتاب اینترنتی بنویسید. یا همان کتاب الکترونیکی چاپ کنید. ساده ترین راه نوشتن تجربیات خودتان به صورت فصل و بخش است. سپس این نوشته ها را به یک تایپیست بدهید.

یا علاوه بر نوشتن یک کتاب الکترونیکی ، با صدای خودتان یا یکی از دوستان و خویشاوندان، کتاب صوتی نیز تولید کنید. یا میتوانید هم کتاب چاپ دیجیتالی و کتاب صوتی خودتان را داشته باشید و هم یک کتاب ویدیویی تولید کنید. کافیست یک پرده سبز آویزان کنید و یک دوربین از شما فیلم ضبط کند. یک میکروفون با سیم بلند به دوربین وصل کنید. صدای شما با یک میکروفون کوچک رساتر و با کیفیت تر است.

برای فروش کتاب خودتان میتوانید طراحی سایت انجام دهید. میتوانید خودتان یک سایت راه بیاندازید یا به دوست وب سفارش طراحی سایت بدهید.

نیازمندیها: کاغذ و خودکار برای نوشتن، یا کامپیوتر برای تایپ، یا یک برنامه نوشتن در موبایل، اینترنت، سایت، ساخت پی دی اف را میتوانید خودتان یادبگیرید و انجام دهید، یا این کار را به دیگران بسپارید.برای ضبط صدا به ضبط صوت یا موبایل احتیاج دارید. برای ضبط فیلم نیز به دوربین احتیاج دارید.

۲-شما دانشجو هستید. 

جزوه خودتان را تبدیل به یک کتاب کنید. کتابی که استادتان برای تدریس معرفی کرده است به زبان انگلیسی است ، آن را در طول یک یا دو ترم تحصیلی ترجمه کنید و منتشر کنید. بهترین روش انتشار دیجیتالی است. اگر بتوانید نسخه صوتی و دیجیتالی هر دو باهم داشته باشید عالی است. یک خلاصه درس از هر درسی که میگذارنید فراهم کنید. تعدادی نمونه سوال در طول دوره امتحانات پیدا کنید یا خودتان نمونه سوال با جواب طراحی کنید. جزوه خلاصه درس یا نمونه سوالاتتان را به صورت فایل پی دی اف بفروشید.

نیازمندیهای ایده فروش فایل خلاصه درس مثل ایده شماره یک است.

۳-شما یک خانه دار هستید. 

شما هم میتوانید تجربیات و نکته های خانه داری را یک کتاب کنید و به صورت دیجیتالی و صوتی و ویدیویی منتشر کنید. اگر به دنبال یک ایده پر انگیزه تر میگردید نگاهی به توانمندیهایتان بیاندازید. آشپز خوبی هستید یا کیک های خوشمزه ای میپزید؟ یک سایت راه بیاندازید و از بانوان دیگر که میشناسید دعوت کنید در سایت شما ثبت نام کنند. سفارشات غذا دریافت کنید و از طریق اینترنت به همه نقاط شهر خودتان برسانید. مثلا سایت شما اگر سفارش غذای انلاین باشد میتوانید در یکی از مناطق شهر همکار داشته باشید. همکار شما در آن منطقه برای مشتریانتان غذا تهیه میکند. همکار دیگری در نقطه دیگری از شهر داشته باشید و او مسئول تهیه غذای سفارشات ان منطقه باشد. این کار را میتوانید از طریق راه اندازی سایت و پیام رسان تلگرام انجام دهید.

۴-شما صدای خوبی دارید یا خوب آموزش میدهید. 

سایت خودتان را راه بیاندازید. صدای خوب خودتان یا آموزش خوبتان را قرار دهید. قسمتی از این فیلم یا صدا را در شبکه های اجتماعی قرار دهید. از دیگران بخواهید برای دریافت همه فیلم یا صدا به سایت شما بیایند. پس از مدتی شما میتوانید با تبلیغات کسب درامد کنید . یا حتی اسپانسر مخصوص خودتان را بیابید.

۵-خدمات خودتان را بفروشید. 

اگر شما یک کسب و کار واقعی دارید این ایده مناسب شماست. میتوانید با راه اندازی یک سایت اینترنتی و معرفی خدمات خودتان درامد خود را چندین برابر کنید. حتی میتوانید خدمات خود را به شیوه نوین اینترنتی دریافت کنید.

یک سایت راه اندازی کنید. در سایت خودتان نقشه رسیدن به خدمات حضوری را معرفی کنید. یا اگر میخواهید خدمات خود را به صورت مجازی عرضه کنید اقدام به تهیه مجوز نمایید.

نیازمندیهای ایده فروش خدمات: سایت،طراحی فرم سفارش خدمات،وسایل مورد نیاز خدمات.

۶-کارواش انلاین راه اندازی کنید. 

ایده کارواش انلاین برای کسانی مناسب است که این کار را برای دریافت پول کمی انجام میدهند. میتوانید خودتان کارفرمای خودتان باشید. یا حتی با همکارانتان جمع شوید و وقت خود را ابتدا صرف بازاریابی کنید. سپس با معروف شدن شما مشتریان شما زیاد میشوند و کافیست از سود بازاریابی اولیه، پول تبلیغات گسترده تری را بپردازید. ایده کارواش انلاین ساده است. یک سایت راه اندازی میکنید که یک فرم سفارش خدمات کارواش انلاین دارد. در این فرم مشتری نوع شستشوی ماشین را انتخاب میکند. میتوانید یک منوی کرکره ای بازشو ساده قرار دهید. مشتری از بین پنج خدمات شما یکی را انتخاب میکند.

خدمات کارواش آنلاین شما میتواند شامل این موارد باشد. شتشو بیرون ماشین: روشویی، نظافت داخل ماشین:جاروبرقی،نظافت صندوق عقب:جاروبرقی،پولیش ماشین، خدمات سفارشی. حتی میتوانید در داخل خدمات سفارشی اجازه دهید مشتری خدمات مورد نیاز خودش را از شما بخواهد و استعلام قیمت نماید. میتوانید چندین خدمات را باهم در منو قرار دهید.

نیازمندیهای ایده سایت کاروارش انلاین : شما نیاز به وسیله نقلیه موتور یا ماشین دارید. نیاز به وسیله شستشو و کارواش همراه دارید. شاید نیاز به موتور برق برای تولید نیروی الکتریکی وسایل خود داشته باشید. 

نیازمندیهای ایده کارواش آنلاین: نیاز به دستگاه پولیش کار دارید. نیاز به ماسک و لباس کاروواش و دستکش و چکمه برای جلوگیری از برخورد بدن با مواد شستشو دارید.

۷-نظافت منزل و ساختمان آنلاین راه اندازی کنید. 

این ایده نیز مثل ایده کارواش انلاین جدید است. تمام مواردی که درباره طراحی چنین سایتی لازم دارید مثل ایده راه اندازی کارواش انلاین است.

نیازمندیهای ایده سایت نظافت منزل و ساختمان انلاین: وسیله نقلیه، وسایل نظافت داخل منزل و راه پله، ماسک برای جلوگیری از بخارات سمی مایع شستشو، اخلاق خوب، انصاف و مشتری مداری

۸- شما بگویید:

اگر شما ایده ای دارید و نیاز به مشورت دارید من خوشحال میشوم به شما کمک نمایم. ایده های بعدی مطمئنا به معرفی ایده های شما و سایت شما میپردازد.

این نوشته: “راه اندازی فروشگاه اینترنتی – طراحی کسب و کار اینترنتی – ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان به روزخواهد شد. برای دریافت نسخه جدید این نوشته در خبرنامه فروشگاه وردپرس خودتان آفتاب عضو شوید:

[et_bloom_inline optin_id=optin_6]

اشتراک بگذارید:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات اینترنتی در وب سایت پر ترافیک وردپرسی
محل تبلیغات شما اینجاست
محل تبلیغات شما اینجاست

آفتاب در شبکه های اجتماعی

پستهای پرطرفدار

از به روزرسانی ها با خبر بمانید

در خبرنامه هفتگی فروشگجاه آفتاب آی تی عضو شوید

هیچ اسپمی دریافت نمیکنید. فقط اخبار وردپرس و محصولات فروشگاه و آموزشها

روی خط بمانید

پستهای مربتط