رشد کسب و کار با ابزار بازاریابی اینترنتی -قسمت دوم : ابزار سئو

///رشد کسب و کار با ابزار بازاریابی اینترنتی -قسمت دوم : ابزار سئو

رشد کسب و کار با ابزار بازاریابی اینترنتی -قسمت دوم : ابزار سئو

امروز از بین ابزارهای بازاریابی اینترنتی می خواهم درباره ابزارهای سئو صحبت کنم.

راستش اگر بخواهید کسب و کار خود را در اینترنت گسترش دهید ناگزیر به شناخت و استفاده از ابزار بازاریابی اینترنتی هستید. گسترش به معنی بزرگتر نمودن حجم کارها نیست. گسترش به معنی رشد ، یعنی از هیچ مشتری و بازدیدکننده به ۱ مشتری و بازدیدکننده روزانه یا به بیشتر از این میزان ، اسمش را گسترش می گذاریم.

مثل یک کاسب بازار در یک محله یا در یک پاساژ بزرگ یا در بازار و کاسبان دیگر ، باید تلاش کنیم مشتری جذب کنیم ، مشتری های قدیم را نگه داریم. مردم دنبال چیزهای جدید می گردند. می خواهند چیزی که تا دیروز به یک روش می خریدند را از جایی دیگر به روش جدیدتری بخرند.

شما می توانید به آن ها نشان دهید که با تکنولوژی پیش میروید. صبر نکنید تا سونامی تکنولوژی بیاید و شما و کسب و کارتان را ببرد بعد به خودتان بگویید کاش زودتر کار با این ابزار را یاد گرفته بودم.

رشد کسب و کار با ابزار بازاریابی اینترنتی قسمت دوم: ابزار سئو

۱۰- Ahrefs – ابزار آنالیز نمودن بک لینک ها با بزرگترین و تازه ترین فهرست لینک های زنده ، که این فهرست بندی هر ۱۵ دقیقه به روز میشود. رایگان نیست و از ۹۹ دلار پلن پایه برای هر ماه شروع می شود.

۱۱- Google Keywords Planner – ابزار رایگان کلمه تبلیغاتی که می تواند به شناسایی یک گستره بزرگ از کلمه های کلیدی کمک نماید. میتوانید از این داده برای کمپین های خود در بازاریابی محتوا و سئو استفاده کنید. رایگان است.

۱۲- Majestic – ابزار هوشمند لینک برای سئو و بازاریابی است. در کادر صفحه اول مجستیک دامنه سایت دلخواه خود را وارد نمایید. کاوشگر سایت لینک های ورودی و داده خلاصه ای از سایت شما را به شما نشان میدهد. از ماهی ۷۹ دلار پلن پایه شروع می شود.

۱۳- Moz Local – ابزار موزلوکال به کسب و کار شما برای قرار گرفتن در لیست نتایج جستجوی محلی در بین رقیبانتان کمک می کند. سایت های کوچکتر را برای دیگران قابل مشاهده میکند. از ماهی ۹۹ دلار شروع میشود.

۱۴- Moz Open Site Explorer – ابزار پژوهش لینک رقیبان ، کشف بک لینک ها ، متن های لینک شده درون صفحه یا لنگر متنی ، و ابزارهای دیگری که رایگان هستند.

۱۵- MozBar – افزونه مرورگر موزبار اجازه میدهد یکسری از کارهای سئو را از مرورگرتان انجام دهید. مثل پژوهش رتبه کلمه کلیدی ، بررسی بازدیدکنندگان ، اعتبار سنجی شما و گزارش های دقیق سئو. کافیست با مرورگرتان به آدرس لینک شده بروید و نوار ابزار را برای مرورگرخودتان نصب کنید.

۱۶- SEM Rush – جستجوی دقیق رقیبان و داده کلمه کلیدی پولی بر اساس دامنه یا کلمه کلیدی و اینکه ببینید دیگران چه می کنند. استفاده از این سایت نیازمند ثبت نام است.

۱۷- SEO Book – سئوبوک یک گستره وسیعی از ابزارهای رایگان سئو برای حرفه ای های سئو ارائه میدهد.

۱۸- Yoast – کاملترین افزونه سئو وردپرس است. سایت وردپرس شما را به آسانی با افزودن تگهای متا و نقشه سایت XML خودکار تولید شده سایت شما را بهینه سازی مینماید.

آبان ۷ام, ۱۳۹۶|دسته بندی ها: آموزش, بازاریابی اینترنتی|برچسب ها: , |بدون نظر

پیام بگذارید