راهنمای نصب افزونه

/راهنمای نصب افزونه
راهنمای نصب افزونه

راهنمای نصب افزونه وردپرس از فروشگاه وردپرس آفتاب

 

برای نصب افزونه وردپرس از سه طریق می توانید این کار را انجام دهید.

اول از پیشخوان وردپرس :

به پیشخوان وردپرس بروید. به مسیر افزونه ها – افزودن – بارگذاری افزونه بروید. روی Choose file کلیک کنید. به مسیر پوشه ای که فایل zip در آن است بروید . سپس فایل zip را انتخاب نمایید. روی هم اکنون نصب کن کلیک نمایید. سپس روی فعال کردن افزونه کلیک نمایید.

دوم با استفاده از FTP:

نرم افزار خود را باز کنید. به مسیر wp-content/plugins بروید. فایل با فرمت zip را از حالت فشرده خارج نمایید. محتویات فایل zip باید در یک پوشه با همین نام قرار گرفته باشد. پوشه را به مسیر گفته شده اپلود نمایید. سپس به پیشخوان وردپرس و مسیر : افزونه ها بروید. نام افزونه را پیدا کنید و روی فعال کردن کلیک نمایید.

سوم مستقیم به هاست اپلود کنید:

به محیط پنل میزبانی خودتان (دایرکت ادمین یا سی پنل) بروید. فایل فشرده با فرمت zip را در مسیر wp-content/plugins اپلود نمایید. سپس فایل را از حالت فشرده خارج نمایید. سپس به پیشخوان وردپرس و مسیر : افزونه ها بروید. نام افزونه را پیدا کنید و روی فعال کردن کلیک نمایید.

 

 

راهنمای رفع مشکل نصب پلاگین

گاهی برخی افزونه ها با دیگر پلاگین ها سازگاری ندارند. این سازگاری ممکن است بدون دلیل خاصی باشد. ممکن است به خاطر قلابی بودن افزونه های دیگر باشد. حتما پس از نصب و فعالسازی هر افزونه ای نسبت به درست کار کردن سایت خود در ظاهر المان ها و منو و سبد خرید و فروشگاه خودتان اطمینان حاصل کنید. اگر ازافزونه کش استفاده می کنید حتما یکبار کش را خالی یا حذف نمایید. اگر از کلود فلر استفاده می نمایید ، purge cache انجام بدهید.

در صورتی که نتوانستید افزونه ای را نصب و فعال نمایید. بدون خجالت با ما تماس بگیرید. کمی به ما برای خدمت رسانی فرصت بدهید. مشکل شما را برطرف می نماییم . در صورت نیاز به توسعه دهنده گزارش می دهیم. در صورتی که مشکل شما غیرقابل حل باشد پیشنهاد خرید افزونه دیگری با کارکرد مشابه یا بازگرداندن وجه را به شما می دهیم.

در صورت رضایت از خدمات ما ، به دیگران خبر دهید: با انتشار لینک فروشگاه در شبکه اجتماعی خودتان و دنبال نمودن ما در اینستاگرام و توئیتر و گوگل پلاس.

اگر از خدمات ما ناراضی هستید ، با ما تماس بگیرید. ما عیب های خودمان را میپذیریم و بهتر میشویم. تا باهم به رشد کسب و کارتان کمک نماییم.

استفاده از فایلهای فشرده با فرمت RAR

در صورتی که فایلهایی که دانلود کردید در فرمت zip نباشند و در فرمت rar ذخیره شده باشند طبق دستور زیر عمل کنید:

ابتدا فایل فشرده با فرمت rar را از حالت فشرده خارج نمایید.

رمز فایلها : www.aftabit.ir است.

بهترین کار این است که روی فایل راست کلیک نمایید. سپس روی دکمه Extract to name کلیک نمایید. Name همان نام فایل است. پس از انجام این کار یک پوشه با نام فایل ایجاد می شود . فایل با فرمت zip ، افزونه خریداری شده شماست.

تماس با ما

برای تماس با ما میتوانید به ایمیل های زیر پیام بدهید:

info[@]aftabit.ir  و aftabitir[@]gmail.com

شماره تماس ما :

۰۲۱۲۲۹۸۶۶۳۴

راه ارتباطی از طریق تلگرام به آیدی :

Telegram.me/aftabitiadmin  یا @aftabitadmin