خرید لایسنس قالب وردپرس و خرید لایسنس افزونه وردپرس

/خرید لایسنس قالب وردپرس و خرید لایسنس افزونه وردپرس
خرید لایسنس قالب وردپرس و خرید لایسنس افزونه وردپرس

خرید لایسنس قالب وردپرس و خرید لایسنس افزونه وردپرس در فروشگاه آفتاب

فروشگاه وردپرس آفتاب میتواند برای شما لایسنس نسخه تجاری افزونه سئو یوئاست Yoast SEO Priemium را مستقیما از سایت یوئاست تهیه نماید.

مزایای خرید لایسنس افزونه وردپرس مثل افزونه سئو یوئاست نسخه تجاری چیست؟

  • افزونه ای که میخرید برای استفاده ، هیچ دستکاری در کد آن نشده است.
  • در هر به روزرسانی مستقیما از پیشخوان وردپرس اقدام به به روزرسانی مینمایید.
  • نیازی به دانلود از فروشگاه وردپرس آفتاب و بارگزاری در کنترل پنل هاست خودتان ندارید.

تهیه خرید لایسنس نسخه تجاری افزونه وردپرس مثل افزونه سئو یواست با نام Yoast SEO Priemium را به چه کسانی پیشنهاد میکنم؟

شما میتوانید به صفحه : Yoast SEO Premium افزونه سئو وردپرس یوئاست نسخه تجاری بروید و نسخه تجاری را با قیمت پایینتری تهیه نمایید. اما اگر علاقه به دانلود محصول وردپرسی دستکاری نشده دارید میتوانید هزینه دلاری آن را بپردازید و از آن برای خودتان استفاده کنید. همه سایتهای تجاری که هزینه لایسنس برای آنها ممکن است میتوانند یک لایسنس بخرند. برنامه نویسانی که میخواهند برای مشتریان خود لایسنس تهیه نمایند از تخفیف بیشتری توسط خود شرکت یوئاست Yoast برخوردار میشوند.

هزینه خرید لایسنس نسخه تجاری افزونه وردپرس سئو یواست Yast SEO نسخه تجاری چقدر است؟

یک سایت ۸۹ دلار

دو سایت ۱۶۹٫۱۰ دلار با ۵ درصد تخفیف

سه سایت ۲۵۳٫۶۵ دلار با ۵ درصد تخفیف

چهار سایت ۳۳۸٫۲۰ دلار با ۵ درصد تخفیف

پنج سایت ۴۰۰٫۵۰ دلار با ۱۰ درصد تخفیف

۱۰ سایت ۷۵۶٫۵۰ دلار  با ۱۵ درصد تخفیف

۲۰ سایت ۱۴۲۴ دلار با ۲۰ درصد تخفیف

میخواهم درباره تفاوتهای نسخه تجاری و نسخه رایگان افزونه سئو Yoast بدانم؟

اینجا: Yoast SEO Premium افزونه سئو وردپرس یوئاست نسخه تجاری کلیک کنید.

چگونه میتوانم درباره قالب وردپرس و افزونه وردپرس که میشناسم و میخواهم لایسنس برای آن تهیه نمایم اطلاعات و قیمت کسب نمایم؟

با فروشگاه وردپرس آفتاب از طریق اینجا: فرم تماس با ما پیام خود شامل نام افزونه و توضیحاتی که نیاز دارید را بپرسید. من سید احمد غلامی مدیر فروشگاه وردپرس آفتاب، خوشحال میشوم پاسخ شما را بدهم.

میخواهم لایسنس قالب وردپرس یا افزونه وردپرس که قیمت دلار امریکا آن را میدانم توسط فروشگاه وردپرس آفتاب تهیه نمایم، چه کار کنم؟

از فرم پایین میتوانید نوع محصول سفارشی خود را انتخاب و هزینه آن را با کلیک روی دکمه ارسال پرداخت نمایید. شما هر محصول وردپرسی که دراینترنت میشناسید را میتوانید در فروشگاه وردپرس آفتاب سفارش دهید. در صورتی که به هر دلیل نتوانیم لایسنس مورد نظر شما را تهیه نماییم ، مبلغ واریزی شما را به کارت بانکی شما واریز مینماییم. در انتهای فرم از شما شماره کارت بانکی خواسته میشود تا بتوانیم پول را سریعا در صورت عدم موفقیت در تهیه لایسنس برگردانیم. همچنین فیلد لینک محصولی که میخواهید را میتوانید قرار دهید. البته اگر لینک تهیه لایسنس قالب وردپرس یا لایسنس افزونه وردپرس را ندارید میتوانید از منو روی تماس با ما کلیک نمایید. اطلاعات شناسایی و تماس خود را دقیق و صحیح بنویسید تا بتوانیم در صورت نیاز با شما تماس بگیریم.