افزونه سئو حرفه ای وردپرس یوئاست سئو به نسخه ۶٫۳ به روزرسانی شد – به روزرسانی افزونه جانبی Yoast

افزونه سئو وردپرس همواره در حال بهبود خودش و سایت شماست. اکنون با حذف برخی ویژگیها که دیگر کاربردی ندارد روبرو هستیم.

حذف فیلد متا کلمات کلیدی

کلمات کلیدی متا، سالهای زیادی است که استفاده نمیشود. در سال ۲۰۰۹ گوگل رسما تأیید کرد که از آنها استفاده نمیکند. ما، با این حال، فیلد کلمات کلیدی را حفظ کردیم. اما اکنون، پس از تمام این سالها، وقت آن است که روی به جعبه پیشگویی کلمات کلیدی بیاوریم.  بخوانید چرا ما از کلمات کلیدی meta استفاده نمی کنیم و چرا شما هم نباید این کار را انجام دهید.

ویژگی ایندکس نکردن زیرصفحات نیز حذف شده است

از آنجاییکه گوگل در کار با سریهای صفحه بندی بسیار بهتر عمل کرده است، ویژگی عدم نمایش در فهرست بندی آرشیو را حذف کردیم.

ویژگی جدید: زمینه بیشتر، تنظیمات کمتر

در Yoast SEO 6.3 شما نه تنها تعداد زیادی از پیشرفت های جدید که افزونه را بهبود می بخشد خواهید دید، بلکه ما در زمینه افزونه نیز زمینه های بیشتری را ارائه می دهیم تا بلافاصله بفهمید چه ویژگی خاصی را انتخاب می کنید. با حذف چند ویژگی، ما حتی با برگه تنظیمات پیشرفته خداحافظی کردیم. برای کمک به شما در پیدا کردن این تنظیمات، پیکربندی سریعتنظیمات پیشرفته اضافه شده است. همچنین، ما کپی Open Graph را برای فیس بوک و توییتر در تنظیمات اجتماعی بهبود داده ایم تا بهتر آن را توضیح دهیم.

برای کمک به انتقال داده ها از سایر پلاگین های جستجوگر WordPress ما یک درون ریز برای پلاگین SEO نهایی و پلاگین SEOpressor اضافه کرده ایم. ما قبلا چندین پلاگین دیگر SEO مانند HeadSpace2، All in One SEO، JetPack SEO، WooThemes SEO Framework و wpSEO را پشتیبانی کردیم.
در Yoast SEO Premium، ما همچنین تعدادی ویژگی اضافی کرده ایم. بعد از اتمام یک اسکن کامل از سایت، یک تکه متن به تجزیه و تحلیل داخلی پیوند اضافه کرده ایم. این به شما امکان می دهد تا اطلاعات بیشتری در رابطه با تحلیل آن متن در اختیار داشته باشید. علاوه بر این، ما یک توضیح در مورد نوشته ها در زبانه ویژگی ها و پیوندهای به مقالات توضیحی در زبانه ویژگی اضافه کرده ایم.

خانه تکانی

علاوه بر تمام این پیشرفت ها و حذف برخی از ویژگی های اضافی، ما مشغول پاکسازی اشکالات و آماده نمودن افزونه برای انتشار بعدی هستیم. شما می توانید هر رفع اشکال و ویژگی های اضافی را در WordPress.org پیدا کنید. همانطور که گفتم، ما در حال حاضر به عنوان زنبور مشغول هستیم و نمی توانیم منتظر بمانیم تا آنچه را که با آن روبرو هستیم نشان دهیم.

بروز رسانی افزونه سئو Yoast SEO نسخه رایگان و نسخه تجاری!

افزونه سئو وردپرس Yoast SEO 6.3 و افزودنیهای مختلف آن امروز به روز رسانی دریافت کرده اند. . در هفته های آینده ما امیدواریم که بیشتر آنچه را که انجام داده ایم، به شما نشان دهیم. در حال حاضر، پلاگین های خود را به روزرسانی کنید و بهینه سازی سایت خود را ادامه دهید!

به روزرسانی افزونه Yoast WooCommerce SEO افزونه سئو فروشگاه ووکامرس به نسخه ۶٫۳

به روزرسانی افزونه Local SEO for WooCommerce افزونه سئو محلی ووکامرس به نسخه ۶٫۳

به روزرسانی افزونه Yoast Local SEO افزونه سئو محلی برای یوئاست به نسخه ۶٫۳

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *