بهترین روش موفقیت در سئو سایت چیست؟

بهترین-روش-برای-موفقیت-در-سئو

عناوین این صفحه

همه چیز در بهترین روش موفقیت در سئو سایت مربوط میشود به گوگل !

همه چیز در بهترین روش موفقیت در سئو سایت مربوط میشود به گوگلدرست از زمانی که گوگل، الگوریتمهایی را اختراع کرد تا بتواند کاربران را به نتیجه دلخواه برساند. پس از گذشت مدتی از ارائه الگوریتم جدید ، گوگل مجبور شد یک الگوریتم دیگر اختراع کند و به مجموع الگوریتم هایش اضافه کند. اگر نوشته های قبلی ما درباره سئو سایت را بخوانید متوجه میشوید این اواخر گوگل به چه چیزهایی توجه کرده است.

گاهی گوگل یک عنصر را به مجموع عناصر موفقیت سئو سایت اضافه میکند. گاهی هم یکی از این عناصر موفقیت سئو را حذف میکند. همه چیز برمیگردد به اینکه ما استفاده کنندگان از موتورهای جستجو چگونه با این المان ها برخورد کنیم. اگر میخواهید در این باره نیز بیشتر بدانید ، پستهای ما درباره سئو کلاه سفید و سئو کلاه منفی را بخوانید.

اگر در سئو حرفه ای و نیمه حرفه ای هستید و به دنبال مقایسه روشهایی که من میشناسم با دانشی که خودتان دارید میگردید لطفا اینجا : عناصر موفقیت در سئو و دیده شدن در لیست نتایج جستجو را بخوانید. این را گفتم تا اگر این نوشتار برای شما تکراری به نظر آمد زودتر بروید سراغ اصل مطلب بدون مقدمه چینی. اما اگر میخواهید درباره سئو به زبان خودمانی چیز یاد بگیرید و سئو را اصولی یاد نگرفته اید لطفا این نوشته را تا هرجا که جذاب است بخوانید. قسمتهایی که باید اصلاح شوند را در نظرات تذکر دهید .

ماجرای تغییر در الگوریتمهای جستجوی گوگل و اختراع آنها از کجا شروع شد؟

ماجرا از آن روزهایی شروع شد که کاربران برای جذب ترافیک زیاد به سایتشان از کلمات کلیدی به روش غیر شرافتمندانه ای استفاده نمودند. آیا میدانید این کار کثیف را چگونه انجام دادند؟ حتما با شنیدنش عصبانی میشوید! شایدهم متوجه شوید چرا گاهی اوقات وارد سایتی میشوید که هیچ ربطی به آنچه شما جستجو کرده بودید ندارد.

داشتم میگفتم ماجرا از آن جا شروع شد که برخی از تکنیک های کلاه سیاه استفاده نمودند . البته تکنیکهای سئو کلاه سیاه زیاد است و من قصد ندارم شما را خسته کنم اما برای مثال میگویم: در نوار جستجوی گوگل چیزی مینویسید. روی اولین نتیجه کلیک میکنید. میبینید کلمه ای که جستجو کرده بودید در تمام صفحه پُر شده است. ناگهان یک صفحه باز میشود یا به یک صفحه دیگر هدایت میشوید و به شما میگوید که شما برنده شده اید و از این صفحه های سرِکاری! واقعا اعصاب خُرد کن است.

بعد از اینها بود که گوگل هربار یک عنصر موفقیت در سئو را اضافه نمود یا آن را حذف کرد و از درجه اعبتار ساقط نمود.

اگر به نوشته ای درباره تضمین خدمات سئو ، کار متخصص سئو روی عکسهای زیر کلیک کنید.

بهترین روش موفقیت در سئو همیشه زود جواب نمیدهد!

برای اینکه ذهنتان درباره تکنیکهای سئو کلاه سیاه راحت شود همین بس که بگویم : استفاده از این تکنیکها توسط گوگل شناسایی میشود. جریمه دارد و منجر به حذف از لیست نتایج جستجو میشود.

تکنیکهای کلاه سیاه به طور خلاصه : استفاده از هر عنصر موفقیت در سئو به صورت غیر شرافتمندانه است. بازدیدکننده به سایت شما آمده چون شما به موتور جستجو گفته اید که آنچه بازدیدکننده با جستجوی این کلمه میخواهد را من دارم. اما وای به روزی که بازدیدکننده پس از اینکه به سایت شما آمد بفهمد محتوای صفحه شما ارزشمند نیست و ارتباطی با جستجوی او نداشته است. او به گوگل چیزی نمیگوید اما خودِ گوگل ِ هوشمند میفهمد که شما سرش کلاه گذاشته اید. برای اینکه وقتی بازدیدکننده با صفحه ای پر از تکنیکهای سئو کلاه سیاه روبرو میشود صفحه را ترک میکند. این ترک کردن را گوگل میفهمد و درک میکند که محتوای شما ارزشمند نیست.

این روزها همه چیز هوشمند میشوند ، از جمله عناصر موفقیت در سئو و موتورهای جستجو!

این-روزها-همه-چیز-هوشمند-میشوند-،-از-جمله-عناصر-موفقیت-در-سئو-و-موتورهای-جستجوراستش را بخواهید گوگل با بالا بردن شناخت الگوریتمها از رفتار کاربر و نحوه برخورد با نتیجه ای که در لیست جستجو به کاربر ارائه داده است همه چیز را میفهمد. برای اینکه به نتیجه بهتری برسید و حال و روز بهتر گوگل و الگوریتمهایش را بشناسید پیشنهاد من در خط بعد را دنبال نمایید.

[et_bloom_inline optin_id=”optin_6″]

برای خواندن پست بعدی من با عنوان : گوگل چگونه میفهمد که ما سرش کلاه میگذاریم؟ روی آن کلیک کنید.

درباره نویسنده:

من سید احمد غلامی ، طراح سایت و آشنا به تکنیکهای شناخته شده گوگل هستم . میتوانید اخبار و محصولات فروشگاه وردپرس آفتاب را با عضویت در اینستاگرام و خبرنامه همیشه در ایمیل خودتان داشته باشید. راستی در سایت فروشگاه وردپرس آفتاب میتوانید به سادگی یک سایت حرفه ای راه بیاندازید. کافیست پست من درباره چگونه یک سایت راه بیاندازم را بخوانید و سپس قالب مناسب سایت خودتان را از فروشگاه خودتان انتخاب کنید. روش های پرداخت متنوع هستند: هزینه خرید یک قالب را برای همیشه بپردازید یا از همه قالبهای وردپرس به صورت اشتراک ماهانه و سالانه استفاده کنید. پس از انتخاب یک قالب خوب ممکن است نیاز به افزونه کاربردی هم داشته باشد. افزونه وردپرس را نیز میتوانید از فروشگاه ما دانلود نمایید.

بالاخره بهترین روش موفقیت در سئو سایت و دیده شدن در لیست جستجو!

من عنوان این پست را بهترین روش موفقیت در سئو سایت گذاشته بودم . نتیجه اخلاقی این نوشته من این است که از روشهای درست و گوگل پسندانه استفاده کنید. یعنی عجله نکنید تا دیده شوید. سئو خریدنی نیست. آرام باشید و ابتدا عناصر موفقیت در سئو سایت را یاد بگیرید. کمی سبک و سنگین کنید و ببینید مرد این بار گران هستید! اکنون موفقیت در سئو نیازمند پستهای منظم و جذاب برای کاربران است. نیازمند تهیه ویدیو از آن چیزی است که کاربر دنبالش میگردد. چه چیزی برای عرضه به کاربران در شبکه های اجتماعی سایت خودتان دارید؟

حرف آخر : بهترین روش موفقیت در سئو به کار گیری تمام عناصر شناخته شده در موفقیت سئو سایت است.

به کار گیری روش موفقیت در سئو مثل به کارگیری روش بچه درس خوانهاست. شما یاد میگیرید که با کاربرانتان در ارتباط باشید. از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام کاربر به سایت خودتان بیاورید. در بین سایتهای رقیب یا همکار دوست پیدا کنید و لینک همدیگر را به عنوان مرجع قرار دهید. یاد میگیرید بازدیدکنندگان ، مشتریان بالقوه شما هستند . یاد میگیرید چگونه آنها را به سایت خودتان برگردانید.

پس بهترین روش موفقیت در سئو ابتدا یادگیری عناصر موفقیت در سئو سایت است. سپس تهیه یک چک لیست است تا ببینید همه موارد را در سایت خودتان رعایت می کنید؟ سپس برطرف کردن عیبهای احتمالی است. سپس تهیه یک نقشه و برنامه ریزی برای حضور در شبکه های اجتماعی و پستهای منظم در سایت خودتان است.

چک لیست کوتاه عناصر موفقیت در سئو سایت

اگر به دنبال یک چک لیست کوتاه عناصر موفقیت در سئو میگردید این پست را در یکی از شبکه های اجتماعی اشتراک گذاری کنید تا بتوانید این چک لیست را ببینید:

[sociallocker id=”66427″]

چگونه در SEO موفق شویم؟
در اینجا شش مرحله را می توانید انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که تمام پایگاه های SEO شما تحت پوشش هستند.
مرحله ۱: فهرستی از کلمات کلیدی ایجاد کنید مثلا موضوعی که سایت شما درباره آن است را در صفحه جستجوی گوگل بنویسید و در صفحه اول لیست نتایج به پایین صفحه بروید و کلمات پیشنهادی دیگر را ببینید.
مرحله ۲: صفحات سایت خودتان مثل نوشته ها یا برگه ها را با تمرکز بر کلمات کلیدی لیست شده بسازید.
مرحله ۳: یک وبلاگ در سایتتان راه بیاندازید و پستهای منظم منتشر کنید و در زمینه کاری سایت خودتان خبرها را بنویسید یا آموزش بسازید.
مرحله ۴: یک طرح لینکسازی و دریافت لینک از سایتهای مرتبط با خودتان و شبکه های اجتماعی ایجاد کنید.
مرحله ۵: اخبار و راهکارهای سئو را دنبال نمایید.
مرحله ۶: موفقیت در سئو را اندازه گیری کنید و رد موفقیتهایتان را داشته باشید.

[/sociallocker]

[et_bloom_inline optin_id=”optin_6″]

با دوستانتان
اشتراک بگذارید:

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
توئیت کنید
Share on pinterest
پینترست
Share on linkedin
لینکدین
Share on whatsapp
واتسپ کنید
Share on telegram
تلگرام کنید
Share on email
ایمیل کنید
Share on pocket
Pocket
Share on weixin
WeChat
Share on skype
اسکایپ کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات اینترنتی در وب سایت پر ترافیک وردپرسی
محل تبلیغات شما اینجاست
محل تبلیغات شما اینجاست

آفتاب در شبکه های اجتماعی

پستهای پرطرفدار

از به روزرسانی ها با خبر بمانید

در خبرنامه هفتگی فروشگاه آفتاب آی تی عضو شوید

هیچ اسپمی دریافت نمیکنید. فقط اخبار وردپرس و محصولات فروشگاه و آموزشها

روی خط بمانید

پستهای مرتبط