افزونه سئو وردپرس را بشناسیم افزونه لازم و افزونه حرفه ای سئو وردپرس – پادکست صوتی

/, سئو, سئو, وردپرس/افزونه سئو وردپرس را بشناسیم افزونه لازم و افزونه حرفه ای سئو وردپرس – پادکست صوتی

افزونه سئو وردپرس را بشناسیم افزونه لازم و افزونه حرفه ای سئو وردپرس – پادکست صوتی

در پادکست صوتی افزونه سئو وردپرس را بشناسیم ،با Yoast SEO آشنا می شوید. یوئاست افزونه لازم و افزونه حرفه ای سئو برای بهینه سازی سایت وردپرس است.

نمیتوانید بدون افزونه سئو وردپرس بفهمید متن شما دارای شرایط ایده آل برای موتورهای جستجو است یا خیر؟ البته تمرکز امروزه گوگل روی محتوا و نوع نوشته شدن محتوا است. منظور از نوع نوشته شدن محتوا جدای از قانون بدیهی عدم کپی است. اگر شما نویسنده قوی باشید یا نوشته شما جذاب و تاثیر گذار باشد گوگل خبردار میشود.

گوگل رفتار مخاطبان سایت شما و مخصوصا کسانی که به سایت شما میفرستد و مدت زمانی که آنها در سایت شما سپری میکنند و مقصدی که پس از ورود به سایت شما انتخاب میکنند را زیر نظر میگیرد. این پادکست صوتی معرفی افزونه سئو وردپرس به شما کمک می کند تا رفتار گوگل را درک کنید.

داستان بررسی سئو سایت برای یک کاربر از نگاه گوگل

کاربر در موتور جستجو عبارت خودش را مینویسد. از بین نتایج جستجو ، روی سایت شما کلیک میکند. یا شما اولین کلیک کاربر هستید یا چندمین کلیک کاربر و در صورتی که کاربر از نتایج قبلی گوگل راضی نبوده باشد به سایت شما میاید و نوبت شماست که کاربران اینترنت و عوامل تنفر از سایت را بشناسید و راهکار افزایش ترافیک سایت و عوامل موثر در جذب کاربر را بدانید.

کاربر محتوای شما را میخواند تا بفهمد  نتیجه ای که گوگل به او معرفی کرده برایش مناسب است یا خیر!

چند حالت برای سئو محتوای سایت شما میتوان در نظر گرفت.

محتوای خودتان را با رعایت قواعد نگارشی و اصول سئو و بر مبنای انتشار دانش نوشته اید: در این صورت شما برنده اید . کاربر محتوای شما را میپسندد.

محتوای شما دارای ارزش علمی نیست ، غلط املایی دارد. لینک عکس و فیلم خراب است. سرعت بارگذاری سایت شما پایین است. نوشته شما عملی است اما جذابیت ندارد یا زبان نوشتارش قابل درک نیست: در این صورت شما بازنده اید. کاربر محتوای شما را نمیپسندد.

پس از گوش داده به این پادکست صوتی، این دسته از محصولات شاید برای شما مناسب باشند:

افزونه سئو وردپرس

گوگل چگونه میفهمد کاربر محتوای شما را میپسندد یا نمیپسندد؟

ادامه این پست را در پادکست صوتی بشنوید:

قسمت اول افزونه های سئو وردپرس را بشناسیم افزونه لازم و افزونه حرفه ای سئو وردپرس

قسمت دوم افزونه های سئو وردپرس را بشناسیم افزونه لازم و افزونه حرفه ای سئو وردپرس

قسمت سوم افزونه های سئو وردپرس را بشناسیم افزونه لازم و افزونه حرفه ای سئو وردپرس

پیام بگذارید