آموزش گذاشتن رمز روی پست وردپرس و محافظت از نوشته ها با رمز عبور در وردپرس

//, وردپرس/آموزش گذاشتن رمز روی پست وردپرس و محافظت از نوشته ها با رمز عبور در وردپرس

آموزش گذاشتن رمز روی پست وردپرس و محافظت از نوشته ها با رمز عبور در وردپرس

من با آموزش گذاشتن رمز روی پست وردپرس و محافظت از نوشته ها با رمز عبور به شما کمک میکنم از دسترسی افراد غیر مجاز جلوگیری کنید.

ممکن است بخواهید یک دوره آموزش یا یک کتاب آموزشی بنویسید. میخواهید یک ضمیمه به خریداران دوره آموزشی یا کتاب خودتان ارائه دهید. در فاصله های زمانی مختلفی ضمیمه باید به روز شود. پس باید از یک صفحه آنلاین برای نمایش ضمیمه خودتان به خریداران استفاده کنید.اما اگر یک رمز عبور روی آن نگذارید، همه میتوانند این ضمیمه را بخوانند.چاره گذاشتن رمز روی پست وردپرس است تا با محافظت از نوشته ها با رمز عبور بتوانید جلوی کپی برداری دیگران را بگیرید.

آموزش محدودیت مشاهده نوشته، مقاله، پست سایت وردپرس با رمز عبور یا پسورد

به صفحه نوشتن پست جدید وردپرس بروید. از ابزارکهای سمت چپ در قسمت انتشار، روی دکمه ویرایش در جلوی “نمایانی:عمومی” کلیک نمایید. مثل عکس زیر:

کلیک روی دکمه ویرایش در جلوی نمایانی عمومی برای گذاشتن رمز عبور برای محافظت از نوشته ها

سپس در دایره رمزدار کلیک کنید. در کادر رمز:، یک رمزعبور دلخواه قرار دهید. سپس روی قبول کلیک نمایید. مانند عکس زیر:

تعیین رمزعبور برای مشاهده پست محافظت شده در سایت وردپرس

اکنون نوشته شما تنها با نوشتن رمز عبور تعیین شده قابل نمایش است. نوشته شما میتواند متن با لینک دانلود و دکمه دانلود باشد.

آیا با گذاشتن رمز روی پست وردپرس، این صفحه میتواند در موتورهای جستجو دیده شود؟

بله، عنوان این پست میتواند توسط موتورهای جستجو دیده و خوانده شود. بازدیدکنندگان به سایت شما می آیند . میبینند که برای مشاهده این پست باید رمز عبور داشته باشند.بهتر است یک توضیح درباره خرید محصول یا دوره آموزش خودتان قرار دهید. و به آن دوره آموزش یا کتاب یا … لینک بدهید.

آیا از این کار برای محافظت از نوشته های وردپرس خصوصی میشود استفاده نمود؟

بله، شما میتوانید با این کار، دوستان خود را شگفت زده کنید و به آنها یک کادوی مجازی هدیه نمایید. مثل یک قطعه شعر یا داستان یا عکس و …

پیام بگذارید