آموزش اینستاگرام : جذب فالوئر در اینستاگرام با هدف افزایش دنبال کننده اینستاگرام جدید، ۲۰۱۸

آموزش اینستاگرام : جذب فالوئر در اینستاگرام با هدف افزایش دنبال کننده اینستاگرام جدید، ۲۰۱۸

عناوین این صفحه

با جذب فالوئر اینستاگرام و افزایش دنبال کننده اینستاگرام، محصولات بیشتری می فروشید. بازدهی سایت شما بالا میرود.

فعالیت در شبکه اجتماعی پرطرفدار قابل دسترسی ایرانیان است، سود دارد.

چرا در ۲۰۱۸ از شبکه های اجتماعی استفاده کنیم؟

نرخ تبدیل بازدیدکننده به مشتری با استفاده از شبکه های اجتماعی بالا میرود. افزایش فالوئر به معنی افزایش فروش است. حتی اگر فروشگاه نباشید، افزایش فالوئر به معنی افزایش ترافیک سایت است. در ۲۰۱۸ شما با حضور در شبکه های اجتماعی، مشتریان را به سایت خودتان میکشید.

آیا فعالیت اقتصادی در شبکه اجتماعی اینستاگرام کافی است؟

خیر. باید از مشتریانتان در ملک تجاری مجازی خودتان استقبال کنید. در ۲۰۱۸ شبکه های اجتماعی فرصتی برای حضور رایگان و پولی شما به منظور معرفی سایت و محصولات و خدمات شماست. در نهایت باید مشتریان را به صفحه ای هدایت کنید که بتوانید فعالیت خودکار آنلاین تجاری انجام دهید. جذب فالوئر نیاز به زمان و فعالیت پی در پی دارد. تا به افزایش دنبال کننده برسید.

پیش از فکر افزایش فالوئر، چه پیش نیاز و کدام آموزش لازم است؟

حساب کاربری خود را از حالت شخصی به حالت تجاری تغییر دهید. با تبدیل حساب شخصی به حساب تجاری اینستاگرام، میتوانید میزان لایک و پسند، مشاهده پست و فیلم و آمار جذب فالوئر ودنبال کننده را داشته باشید.آموزش ارسال پستهای جذابتر، برای جذب فالوئر اینستاگرام، برای شما لازم است.

برای تبدیل حساب کاربری شخصی اینستاگرام به حساب تجاری چه کار کنم؟

در صفحه کاربری، به ویرایش پروفایل بروید. تبدیل به حساب تجاری را انتخاب کنید و مراحل را ادامه دهید. این کار بازگشتی ندارد. یک حساب تجاری دیگر نمیتواند یک حساب کاربری شخصی و خصوصی شود.

آموزش : چگونه در اینستاگرام فالوئر جذب کنیم؟

برای جذب کاربران دنبال کننده به حساب شبکه اجتماعی اینستاگرام کارهای زیر را انجام دهید.

۱- در حساب کاربری خودتان، از لوگو و برند تجاری و نامی که برای سایت خودتان انتخاب کرده اید، استفاده کنید.

مردم بازدیدکننده باید بدانند با دنبال کردن شما، خود را به چه برند تجاری نسبت میدهند. میتوانید برای این کار کمی هزینه کنید و اگر تاکنون لوگو نداشته اید، یک لوگو سفارش بدهید.

۲- از محصولات خودتان عکس تهیه نمایید تا کاربران فالوئر اینستاگرام شما افزایش یابد.

میتوانید حتی از متن توضیحات محصولات و خدمات، اسکرین شات بگیرید. این کار را با موبایل انجام بدهید. از برنامه های آماده کردن عکس برای قرار دادن در اینستاگرام استفاده کنید. قسمتی از متن توضیحات هر کدام از محصولات و خدمات خودتان را در اینستاگرام همراه عکس پست کنید. در فروشگاه گوگل، برای دستگاه آندروید به دنبال برنامه Instasqure بگردید. کار این برنامه ساخت یک عکس مربعی است. برنامه با بیشترین دانلود را انتخاب نمایید. ۱۰۰ میلیون

۳- برای افزایش دنبال کننده اینستاگرام ، از محصولات خودتان فلیم و کلیپ بسازید.

عکس محصولات و خدمات خود را با هم ترکیب کنید. اسکرین شاتهای متن توضیحات را نیز به کلیپ خودتان اضافه کنید. یک موسیقی روی آنها قرار دهید. سپس با متن مناسب در اینستاگرام قرار دهید. در فروشگاه گوگل برای دستگاه اندروید، در جستجوی Make Video یا Make Clip باشید. برنامه ای که دارای بیشترین دانلود است را انتخاب نمایید. ۱۰۰ میلیون

۴- در صفحه جستجو، به دنبال کلمه و عبارتی که صفحه شما درباره آن فعالیت میکند بگردید.

به صفحه اشخاص یا صفحه تجاری کسانی که همکار یا علاقه مند به زمینه کاری شما هستند بروید. پستهای آنها را ببینید. از هرکدام که خوشتان آمد، آن را لایک کنید. حساب کاربران همکار و حساب مشابه فعالیت خودتان را دنبال کنید. با دنبال کردن حساب همکاران خودتان، پستهای آنها را در صفحه خانه خودتان میبینید.

۵-برای افزایش دنبال کننده اینستاگرام: از هشتگ مناسب در ارسال پست به اینستاگرام استفاده کنید.

هدف فروشگاه وردپرس آفتاب، فروش محصولات وردپرس، قالب وردپرس و افزونه وردپرس است. هنگام ارسال پست درباره قالب وردپرس از این هشتگ استفاده میکنم: #قالب_وردپرس . با استفاده از هشتگها میتوانید پستهایتان را به جستجوکنندگان قالب وردپرس برسانید. بیش از ۳۰ هشتگ استفاده نکنید.

یک هشتگ اختصاصی داشته باشید. میتوانید برند تجاری خودتان را هشتگ کنید. آموزش با مثال : #فروشگاه_وردپرس_آفتاب . مکان فروشگاه خودتان را هشتگ کنید: #تهران، هشتگ اختصاصی شما هرچیزی است که دلتان بخواهد. شاید روزی لازم شد از کاربران بخواهید شما را با این هشتگ، معرفی کنند تا جایزه ببرند. یا محبوبیت خود را بسنجید.

برای آنکه بازهم آموزش در فروشگاه وردپرس آفتاب را از دست ندهید، در خبرنامه فروشگاه خودتان عضو شوید:

[et_bloom_inline optin_id=optin_6]

۶- برای جذب فالوئر اینستاگرام، به سوالاتی در زیر عکسها پاسخ دهید.

عکسها و کلیپهای حوزه کاری شما، جایی برای معرفی معلومات و تخصص شما هستند. اگر بازدیدکنندگان سوال میپرسند شما میتوانید با ضربه روی پاسخ Reply، به سوالشان پاسخ بدهید. نتیجه این کار، افزایش جذب فالوئر اینستاگرام شماست. میتوانید نظر این پرسشگر و دیگر کاربران را به صفحه خودتان جلب کنید. آنها با رضایت از پاسخ شما، حساب شما را دنبال میکنند. چون شما پاسخگو و مفید هستید.

۷- برای افزایش دنبال کننده دراینستاگرام مفید باشید.

حوزه فعالیت سایت و حساب اینستاگرام شما، به کدام نیاز (های) مردم پاسخ گفته است. سوالاتی که مردم در تهیه و استفاده از آن نوع محصول یا خدمات دارند را شناسایی کنید. به این سوالات با انتشار عکس، فیلم و متن پاسخ بدهید. فعالیت بیشتر، به معنی جذب فالوئر اینستاگرام است.

۸- در نظرات خودتان و دیگران سوالهای هدایت کننده درخواست کنید و سوال بپرسید.

میتوانید در زیر پستهای خودتان، سوالهای مناسب بپرسید. دیگران به این سوالها جواب خواهند داد. یا علاقه مند به خواندن پاسخ آنها خواهند شد. حتی میتوانید از آنها درخواست کنید، واکنش خودشان را به پست شما نشان دهند. آموزش با مثال: بگویید: “شما هم تجربه ای در استفاده از این محصول دارید؟” یا “اگر این پست را دوست داشتید، لایک کنید”. با بازدیدکنندگان خود ارتباط برقرار کنید.

۹- برای جذب فالوئر اینستاگرام، حساب شبکه های اجتماعی دیگر را لینک کنید.

با رفتن به تنظیمات اینستاگرام، حساب های دیگر شبکه های اجتماعی را لینک کنید. با این کار مخاطبین خود را در همه این شبکه ها، در اینستاگرام پیدا میکنید.

۱۰- برای افزایش جذب رایگان فالوئر اینستاگرام، قسمت پروفایل خود را به روز نگه دارید.

افزایش رایگان دنبال کننده اینستاگرام، آسان است. اما سختی در انجام پی در پی این کارهای آسان است. شما باید به مخاطبینی که روزانه با پستهای چندهزار نفر بمباران میشود، معرفی شوید. بازدیدکنندگان دنبال جذابیت هستند. یکی از موارد جذاب، تغییر عکس پروفایل کاربری و بیوگرافی شماست.

برای دنبال نمودن ادامه آموزش جذب فالوئر اینستاگرام با هدف جذابتر نمودن پست و حساب کاربری، روی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش فعالیت تجاری با حساب کاربری جذابتر و روشهای ارسال پست اینستاگرامی زیبا و پست باحال

بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام در ایران از شنبه تا چهارشنبه و آخر هفته برای پست باحال اینستاگرامی

با دوستانتان
اشتراک بگذارید:

Share on facebook
فیس بوک
Share on twitter
توئیت کنید
Share on pinterest
پینترست
Share on linkedin
لینکدین
Share on whatsapp
واتسپ کنید
Share on telegram
تلگرام کنید
Share on email
ایمیل کنید
Share on pocket
Pocket
Share on weixin
WeChat
Share on skype
اسکایپ کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات اینترنتی در وب سایت پر ترافیک وردپرسی
محل تبلیغات شما اینجاست
محل تبلیغات شما اینجاست

آفتاب در شبکه های اجتماعی

پستهای پرطرفدار

از به روزرسانی ها با خبر بمانید

در خبرنامه هفتگی فروشگاه آفتاب آی تی عضو شوید

هیچ اسپمی دریافت نمیکنید. فقط اخبار وردپرس و محصولات فروشگاه و آموزشها

روی خط بمانید

پستهای مرتبط